Радіо Пульс

Завжди на пульсі життя

Расскажи друзьям

Радіо Пульс розпочало свою роботу в 2002 році в місті Луганськ. Поступово розширилась географія покриття: приєднались міста Старобільськ, Ровеньки.

У 2015 році, зважаючи на події, що відбуваються на Донбасі, радіо Пульс відновило мовлення спочатку в інтернеті, а з червня 2015 року в Старобільську – 100,6 Мгц. Зараз радіо Пульс можна чути в Станиці Луганській на частоті 99,5 МГц, Лисичанську, Рубіжному і Сєвєродонецьку на хвилі 105,9 МГц.

Головна мета радіо «Пульс» – донести до людей, перш за все, місцеву інформацію, розповісти про те, що відбувається в обласному або районному центрі, в сусідньому селі або на сусідній вулиці. Але не варто думати, що тільки цим обмежується інформаційний потік на радіо «Пульс». Всі важливі теми ми обговорюємо з експертами, фахівцями і представниками влади. Не забуваємо ми і про культурний розвиток свого слухача. Так, наприклад, в передачах «Арт-кафе» і «Пульс життя» можна познайомитися з творчими досягненнями і життєвими принципами музикантів, художників, акторів і режисерів.

І звичайно, ми пропонуємо доволі цікаву музичну добірку треків різних жанрів. 

1 2 3 ... 50

comments powered by Disqus

Комментарии оскорбительного характера и с использованием ненормативной лексики, а также ссылки на сторонние ресурсы, не имеющие отношение к обсуждаемой теме, удаляются. Администрация не несет ответственности за содержание комментариев.