ABBA оголосила про возз'єднання

27.10.2016 12:00

ABBA оголосила про возз'єднання

"Нас надихають безмежні можливості майбутнього, і нам подобається бути частиною чогось нового та захопливого. Цей проект стане машиною часу, яка відображатиме сутність того, ким ми були. І хто ми є", - заявив один з музикантів ABBA Бенні Андерссон. Деталі проекту будуть анонсовані в наступному році, а його запуск планується у 2018 році.

Учасники популярної шведської групи ABBA оголосили про возз'єднання, повідомляє The Guardian.

За інформацією видання, квартет повернеться до спільної роботи для створення проекту, що включає в себе, за словами артистів, технології віртуальної реальності.

Зазначається, що засновник і продюсер колективу Spice Girls Саймон Фуллер також візьме участь у розробці.

"Нас надихають безмежні можливості майбутнього, і нам подобається бути частиною чогось нового та захопливого. Цей проект стане машиною часу, яка відображатиме сутність того, ким ми були. І хто ми є", - заявив один з музикантів ABBA Бенні Андерссон.

Деталі проекту будуть анонсовані в наступному році, а його запуск планується у 2018 році.

ABBA - шведський музичний квартет. Авторству групи належать хіти "Gimme! Gimme! Gimme!", "Dancing Queen", "Super Trouper" і "Mamma Mia". На основі 22 пісень колективу в 1999 році був створений мюзикл "Mamma Mia!", екранізація якого з Меріл Стріп у головній ролі вийшла в 2008 році.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus