Bellingcat надав докази перевезення російського "Бука", з якого збили Boeing 777

04.03.2016 20:00

Bellingcat надав докази перевезення російського "Бука", з якого збили Boeing 777

"Дві машини (джип УАЗ і Toyota RAV4), дуже схожі на сфотографовані поряд з "Буком" і такі, що відповідають опису в ранковому пості у ВК, були згадані в новинах, сфотографовані і зняті на відео у складі колони сепаратистів, що прямувала в Донецьк за два дні до катастрофи MH-17", - повідомляється в розслідуванні Bellingcat.

Самохідна вогнева установка "Бук", яку було помічено за кілька годин до падіння Boeing 777 "Малайзійських авіаліній" на сході України, знаходилася під контролем бойовиків або Росії.

Про це повідомляється в розслідуванні Bellingcat, передає "Укрінформ".

"Дві машини (джип УАЗ і Toyota RAV4), дуже схожі на сфотографовані поряд з "Буком" і такі, що відповідають опису в ранковому пості у ВК, були згадані в новинах, сфотографовані і зняті на відео у складі колони сепаратистів, що прямувала в Донецьк за два дні до катастрофи MH-17", - йдеться в повідомленні.

"Цей зв'язок ще раз підтверджує достовірність відео і фотографій "Буку" 17 липня 2014 року, а також те, що самохідна вогнева установка "Бук", помічена на сході України, знаходилася під контролем Росії або сепаратистів", - зазначається в матеріалі.

Як повідомляється, на фотографії видання Paris Match за кілька годин до катастрофи зафіксована установка у супроводі сірої Toyota RAV4 рестайлінга 2010 року з нестандартним спойлером на даху і запасним колесом ззаду. Також на ще одній фотографії, зробленій на наступний день після трагедії, поряд з "Буком" зафіксовано позашляховик УАЗ-469.

Обидві ці машини були зафіксовані 15 липня, за два дні до катастрофи, у складі колони бойовиків, машини в якій поперемінно везли прапори Росії і організації "Новоросія".

Свідок повідомив, що "офіцер у військовому джипі, який супроводжував "Бук", говорив з московським акцентом". Це напевно той самий УАЗ, який видно на фотографії з Тореза, зазначається в розслідуванні.

Таким чином, експерти дійшли висновку, що установка "Бук" належала бойовикам або Росії.

Нагадаємо, 24 лютого "Bellingcat" опублікував чергову частину звіту про причини трагедії МН-17, де назвав особисті дані російських військових, які, ймовірно, збили літак.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus