Bild. Альфред Кох: "У Путіна нині стільки ж влади, скільки було у Гітлера після підпалу Рейхстагу"

23.09.2016 13:00

Bild. Альфред Кох: "У Путіна нині стільки ж влади, скільки було у Гітлера після підпалу Рейхстагу"

В інтерв'ю, яке взяв німецький журналіст Борис Райтшустер у російського екс-посадовця Альфреда Коха, критик Кремля викриває брехню Путіна, пояснює його стратегію та те, чого варто чекати Заходу. "Довіряти Путіну не можна. З ним можна говорити лише з позиції сили", підкреслює Кох, нагадуючи про підписаний РФ Будапештський меморандум.

Колишній російський політик Альфред Кох, який за президента Бориса Єльцина обіймав пост заступника голови уряду РФ, вважає, що нині Росія рухається до диктатури. Про це він заявив в інтерв'ю Борису Райтшустеру, опублікованому в німецькому виданні Bild.

"Росія зараз поступово проходить усі стадії розвитку класичної диктатури, - упевнений Кох. - Зараз Путін за допомогою безпрецедентно брудною і нечесної передвиборної боротьби придбав повністю контрольовану Держдуму, здатну при цьому і змінювати Конституцію, і скасовувати вето президента". За словами колишнього віце-прем'єра, тепер "Дума може призначити Путіна царем, навіть якщо той театрально буде відмовлятися".

"Я думаю, що нині у нього (Путіна) така ж повнота влади, як у Гітлера після підпалу Рейхстагу. Відповідно слід чекати ухвалення законів у дусі німецького закону про надзвичайні повноваження від 24 березня 1933 року. Привід знайти легко", - каже Кох, нагадуючи про те, що для скасування губернаторських виборів у 2004 році Путін "використовував як привід теракт у Беслані, хоч було очевидно, що одне ніяк не пов'язане з іншим".

Загалом довіряти Путіну ні в сирійському, ні в українському питаннях не можна, зазначає екс-політик: "Путін неодноразово казав, що саме він розуміє під поняттям суверенітет. На його думку, це право виконувати свої зобов'язання доти, доки вони обіцяють користь. То який сенс говорити з ним про якісь домовленості?" Як пояснює Кох, якщо "Путін бачить у чомусь користь для себе, він зробить все без діалогів і договорів. Якщо ж для нього не буде жодної користі, то немає ніякої різниці, скільки паперів він підпише. (...) Якщо той чи інший документ не обіцяє йому зиску, він може ним підтертися".

"Згадайте про меморандум, в якому Росія гарантувала територіальну цілісність України в обмін на відмову від ядерної зброї. Цього прикладу досить, щоб зрозуміти, що довіряти Путіну не можна. З ним можна говорити лише з позиції сили", - підкреслив Кох.

Санкції, накладені на Росію, на його думку, можна буде зняти, але "тільки тоді, коли будуть виконані всі вимоги міжнародного права". "Це ніякий не діалог, а капітуляція, якщо санкції скасують за псевдомирне рішення щодо Донбасу, і боягузливо проігнорують те, що Кремль не має ані найменшого бажання вести переговори про анексований Крим".

До того ж важливою умовою для зняття санкцій, додає Кох, є "скасування контрсанкцій Кремля - ​​заборони на імпорт продовольства з Заходу". "Але такий крок принесе Путіну чималі проблеми, оскільки великі російські концерни-монополісти, контрольовані людьми з путінського оточення, втратять величезні прибутки, які вони тепер отримують через відсутність на ринку дешевих конкурентоспроможних західних продуктів".

Переклад Inopressa.ru

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus