Bild. Міністр оборони України Полторак: "У путінських бандитів танків більше, ніж у Бундесверу"

27.09.2016 15:00

Bild. Міністр оборони України Полторак: "У путінських бандитів танків більше, ніж у Бундесверу"

Як пише у передмові до інтерв'ю німецьке видання, "Bild зустрів у Києві людину, на плечах якої лежить оборона України. Розмова йшла про виконання Мінських домовленостей, про спроби обдурити ОБСЄ з боку проросійських сил і противника, який має у своєму розпорядженні більше броньованих озброєнь, аніж німецький Бундесвер".

Міністр оборони України Степан Полторак заявив в своєму інтерв'ю німецькому таблоїду Bild, що Росія розмістила на Донбасі значні військові сили.

"Так, російська армія і терористи розмістили на окупованих територіях Донецької та Луганської областей 600 танків, 1000 бронетранспортерів, понад 500 систем залпового вогню, понад тисячу артилерійських гармат, а також більш як 400 комплексів ППО", - заявив міністр.

"Ось вам моя порада: коли ви зустрінетеся з моєю німецькою колегою (Урсулою фон дер Ляєн, міністром оборони ФРН - ред.), запитайте у неї, скільки танків є у Бундесверу. Я переконаний, що ви будете дуже здивовані її відповіддю", - зазначив Полторак.

"Ви не повинні забувати про те, що Путін має повний контроль над усіма терористами і учасниками бойових дій, які перебувають на сході України. Це підтверджується тим, що, коли у вересні проходив саміт "Великої двадцятки", тоді Путін намагався постати як вісник світу, - продовжив Полторак. - У підсумку під час саміту кількість порушень перемир'я на Донбасі різко скоротилося. Однак відразу ж після закінчення переговорів їхнє число стрімко зросло".

Також Полторак звинуватив бойовиків в обстрілі своїх же територій. "Приблизно тиждень тому в Донецьку сталася дуже цікава ситуація. Наша артилерійська розвідка спостерігала артилерійський підрозділ терористів поряд з Донецьким аеропортом, який вів обстріл Донецька, - розповів міністр. - (...) Вони застосовують наступну тактику: артилерія обстрілює Донецьк, який перебуває під їхнім же контролем. А там, куди падають снаряди, вже чекає російська преса, яка потім швидко поширює світом кадри і звинувачує Україну".

Подібне, за словами Півторака, відбувається "у багатьох місцях досить часто". "Потрібно розуміти, що на деяких ділянках уздовж лінії фронту є щось на зразок сірих і буферних зон між українськими і російськими підрозділами. Нерідко вони досягають кількох кілометрів. І росіяни завжди використовують їх, коли тільки можуть".

Переклад Inopressa.ru

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus