Bild. Ви знищуєте Сирію. Ви знищуєте Росію, пане Путін!

29.09.2016 17:00

Bild. Ви знищуєте Сирію. Ви знищуєте Росію, пане Путін!

Звертаючись з відкритим листом до президента РФ, журналіст розпочинає його так: "Ви вільно володієте німецькою, особа з Вашого оточення сказала мені, що вранці Ви читаєте BILD.de. Саме тому я сподіваюся, що моя мета досяжна". Автор порівнює дії Росії в Сирії зі звірствами нацистської армії і називає Путіна "головним винуватцем Сталінграда XXI століття".

Журналіст німецького видання Bild Юліан Райхельт звернувся з відкритим листом до російського президента Володимира Путіна, в якому порівняв дії Росії в Сирії із звірствами німецької армії під час Другої світової війни і назвав Путіна "головним винуватцем Сталінграда XXI століття".

"Пане Путін, те, що Ви розв'язали в сирійському місті Алеппо, в США назвали варварством. Я приєднуюся до цієї думки, - пише журналіст. - Великим російським народом керує режим, який діє ніби варвар і на чолі якого стоїте Ви, президенте Путін".

"Росії довелося пізнати варварство, влаштоване поколінням моїх дідів. Німці перетворювали російські міста на суцільні руїни і обірвали незліченну кількість життів, - продовжує Райхельт. - До останнього часу символом тотального, людиноненависницького і абсолютно безглуздого знищення вважали Сталінград. Сталінградом ж нашого часу став Алеппо. (...) Ваша війна на знищення, спрямована проти мирного населення Алеппо, назавжди залишиться ганебною плямою в російській історії".

"Коли Ви, наприклад, зрівняли з землею чеченське місто Грозний, соціальних медіа ще не існувало, - продовжує журналіст. - Відважні фотографи документували Ваші злочини, але їм були потрібні дні і тижні для того, щоб вивезти свої знімки з оточеного міста. Тож світ ставав свідком з великим запізненням". Сьогодні ж все інакше: "Сьогодні світ бачить Ваші злочини онлайн. Ми бачимо в Twitter, Facebook і на YouTube, що коять Ваші бомбардувальники. Ми бачимо розчавлених дітей, яких витягують з-під руїн. (...) Ми бачимо, як ваші бомби перетворюють на пил підземні лікарні. (...) Ви творите Сталінград XXI століття".

"Пане президент, припиніть це безглуздя. Ви знищуєте країну, в якій Вам нема чого шукати. Одночасно Ви знищуєте душу і майбутнє своєї ж країни, адже Ви покладаєте на Росію історичну провину", - йдеться в статті.

"Ваша країна не експортує нічого глобально значущого, крім агресії. Молоді IT-фахівці з Росії не винаходять айфонів або сайтів на кшталт Amazon, Alibaba або Uber, а займаються тільки цифровими війнами, хакерством і дезінформацією, - зазначає на завершення Райхельт. - Єдина російська техніка, яка справляє враження на решту світу, падає з неба точно на лікарні і несе людям смерть. Ба більше, поки решта світу на захід і на схід від Вас домагається економічного зростання і прогресу, Ви створюєте в Росії лише корупцію і нищення. Мені шкода молодих людей у ​​Вашій країні, пане президент, адже Ви перетворює їхнє життя на пустелю ізоляції. Тому той, хто за Росію, повинен бути проти Путіна, пане президент!"

Переклад Inopressa.ru

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus