BlaBlaCar стане платним

29.09.2016 09:00

BlaBlaCar стане платним

"Розмір комісії буде залежати від визначеного маршруту і становитиме до 20%, а загальна середня вартість поїздки для пасажира залишиться нижче, ніж ціна квитка на автобус чи потяг. Для автовласників сервіс залишається безкоштовним", – розповіла менеджер з комунікацій та PR BlaBlaCar в Україні Юлія Крупенко.

Райдшеринговая компанія BlaBlaCar вирішила монетизувати свій бізнес в Україні. Тепер сервіс буде стягувати до 20% від вартості поїздки з пасажира. Про це "Новое время. Бізнес" повідомила менеджер з комунікацій та PR BlaBlaCar в Україні Юлія Крупенко.

За словами менеджера, система оплати послуг сервісу буде впроваджена в Україні вже за кілька місяців. Це передбачає ідентифікацію користувача через платіжні інструменти.

"Розмір комісії буде залежати від визначеного маршруту і становитиме до 20%, а загальна середня вартість поїздки для пасажира залишиться нижче, ніж ціна квитка на автобус чи потяг. Для автовласників сервіс залишається безкоштовним", – розповіла Крупенко.

Вона додала, що такий принцип вже працює практично у всіх західноєвропейських країнах, а монетизація BlaBlaCar в Україні дозволить активніше впроваджувати інновації, в першу чергу пов'язані з безпекою і ефективністю сервісу.

Нагадаємо, в квітні сталося викрадення і вбивство одного з користувачів BlaBlaCar.

Раніше стало відомо, що сервіс таксі Uber піднімає вартість послуг у Києві.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus