"Boeing" хоче відкрити запасний аеродром для вантажних літаків у Херсоні

16.10.2016 18:00

"Boeing" хоче відкрити запасний аеродром для вантажних літаків у Херсоні

Американська компанія "Boeing" розглядає питання відкриття на базі міжнародного аеропорту "Херсон" запасного аеродрому для своїх вантажних літаків "Boeing". Розглядають два аеропорти - це Львів і Херсон. Але Львів (аеропорт) затиснутий в місті, не можуть продовжити смугу. Аеропорт "Херсон" є поза містом, і тут є можливість продовжити злітно-посадкову смугу.

Американська компанія "Boeing" розглядає питання відкриття на базі міжнародного аеропорту "Херсон" запасного аеродрому для своїх вантажних літаків "Boeing".

Про це поінформував на презентації результатів реконструкції аеропорту "Херсон" та перспектив його розвитку голова постійної комісії Херсонської обласної ради з питань управління об'єктами комунальної власності, архітектури, будівництва та транспорту Юрій Рожков, повідомляє "Укрінформ".

"У Києві компанія "Boeing", вантажна компанія "Boeing" звернулася зараз в "Украерорух" з тим, щоб їм підібрали запасний аеродром для вантажного "Boeing". У них запасний аеродром це Сімферополь, але сьогодні вони сідати туди не можуть (через анексію Криму Росією і введеня в зв'язку з цим санкції - ред.). А їм потрібна під вантажні літаки "Boeing" смуга (злітно-посадкова - ред.) довжиною 3 кілометри і шириною 45 метрів. Тому вони розглядають два аеропорти - це Львів і Херсон. Але Львів (аеропорт - ред.) сьогодні затиснутий в місті, багатоповерхові будинки, і вони не можуть продовжити смугу", - розповів Рожков.

Він зазначив, що аеропорт "Херсон" є поза містом, і тут є можливість продовжити злітно-посадкову смугу.

"У нашому проекті (реконструкції аеропорту "Херсон" - ред.) Ми заклали 3 кілометри 10 метрів завдовжки смуги і 45 метрів завширшки. Тобто, ми зможемо приймати будь-які вантажні літаки", - сказав голова постійної комісії облради.

Як він зазначив, при позитивному вирішенні даного питання вантажні літаки "Boeing" зможуть сідати в херсонському аеропорту, перебувати тут для ремонту і підготовки до польоту, а це додаткові фінансові надходження.

"Це великі (гроші - ред.). Якщо у нього запасний аеродром, то він за нього платить. Літає або не літає, але він за нього постійно платить гроші", - підкреслив Рожков.

Як повідомлялося, міжнародний аеропорт "Херсон" є комунальним підприємством Херсонської обласної ради. Херсонський аеропорт з 2006 року не приймав літаки і до весни 2013 року був фактично непрацюючим підприємством. З 2013 року аеропорт "Херсон" відновив свою роботу. З 27 липня 2013 роки звідси було розпочато регулярні авіарейси.

Американська компанія "Boeing" є однією з найбільших у світі аерокосмічних і оборонних корпорацій.

Раніше повідомлялося, що у аеропортів Івано-Франківська, Дніпра та Запоріжжя можуть відкликати авіаційні сертифікати через низьку кількість авіаперевізників.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus