Facebook запускає соцмережу для офісних працівників

30.09.2016 12:00

Facebook запускає соцмережу для офісних працівників

Нова мережа від Facebook для корпоративного спілкування запрацює в жовтні. Соціальна мережа називається Facebook at Work. Вона була запущена ще на початку 2015 року, щоправда в закритому тестовому режимі. Понад 450 компаній мали змогу її протестувати, включаючи Heineken і Royal Bank of Scotland.

Нова мережа від Facebook для корпоративного спілкування запрацює в жовтні. Про це пише ЛІГАБізнесІнформ з посиланням на USA Today.

Соціальна мережа називається Facebook at Work. Вона була запущена ще на початку 2015 року, щоправда в закритому тестовому режимі. Понад 450 компаній мали змогу її протестувати, включаючи Heineken і Royal Bank of Scotland.

"Facebook at Work дозволяє нашому персоналу спілкуватися, обговорювати і вирішувати проблеми швидше й ефективніше, ніж електронна пошта", - коментує Кевін Хенлі, директор із дизайну в Royal Bank of Scotland.

Зовні нова мережа схожа на традиційний Facebook, але в ній можна зареєструватися без прив'язки до основного особистого профілю.

Завдання Facebook at Work в тому, щоб допомогти співробітникам компаній обмінюватися ідеями, використовуючи повідомлення, оновлюючи статуси і об'єднуючись в групи. При цьому їх не буде відволікати від роботи стороння інформація.

Користувачам запропонують корпоративні чати для роботи і різні ліцензовані програми прямо в системі. Також буде налагоджена особлива система відеозв'язку.

Передбачається, що нова соціальна мережа дозволить Facebook конкурувати з офісними пакетами і корпоративними мережевими системами таких компаній, як Google, Microsoft і LinkedIn.

Раніше повідомлялось, що соціальна мережа Facebook створила штучний інтелект, здатний читати і розуміти зміст прочитаного.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus