Frankfurter Allgemeine. Штайнмаєр застерігає перед новим загостренням ситуації на сході України

04.03.2016 15:00

Frankfurter Allgemeine. Штайнмаєр застерігає перед новим загостренням ситуації на сході України

"Я незадоволений тим, як Київ і Москва ведуть переговори", - заявив глава німецького МЗС після зустрічі з міністрами закордонних справ Росії, України і Франції. На його думку, сторони "не ставляться з достатньою серйозністю до реального стану справ на сході України і до того, що ситуація може загостритися".

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр гострими словами розкритикував Москву і Київ за їхнє недостатнє бажання співпрацювати одна з одною і попередив про можливість нового загострення ситуації на сході України. Про це повідомляє німецька газета Frankfurter Allgemeine.

"Я незадоволений тим, як Київ і Москва ведуть переговори", - заявив глава німецького МЗС після зустрічі з міністрами закордонних справ Росії, України і Франції, що пройшла вночі проти п'ятниці в Парижі. Після цього він заявив, що вважає можливим нове загострення ситуації на Донбасі.

На його думку, сторони "не ставляться з достатньою серйозністю до реального стану справ на сході України і до того, що ситуація може загостритися". Переговори в Парижі йшли, як висловився дипломат, "важко і суперечливо", Росія і Україна "жорстко боролися за кожну деталь". "Але дрібних кроків очевидно недосить для того, щоб заспокоїти ситуацію на тривалий термін", - зокрема підкреслив Штайнмаєр.

Також Штайнмаєр вказав на те, що "під час обговорення політичного процесу на сході України, а надто ж питання про майбутні вибори, не було досягнуто прогресу". "Чи буде він, залежить перш за все від того, чи підуть Москва і Київ на більш конструктивну співпрацю", - зауважив Штайнмаєр, додавши при цьому, що вже більш як 30 засідань з різних питань пройшли "безуспішно".

Переклад Inopressa.ru

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus