MH17 могли збити з "Бука" випадково, заявив російський виробник ЗРК "Алмаз-Антей"

28.09.2016 23:00

MH17 могли збити з "Бука" випадково, заявив російський виробник ЗРК "Алмаз-Антей"

"Причин для цього може бути багато: або слабка підготовка екіпажу, або неправильні вихідні дані, можливо, трагічні помилки, наприклад, завантажена замість навчальної бойова ракета – це малоймовірно, але виключити не можна", - заявив у середу 28 вересня радник головного конструктора російського концерну ВКО "Алмаз-Антей" Михайло Малишевський.

Радник головного конструктора російського концерну ВКО "Алмаз-Антей" Михайло Малишевський заявив, що ракета "Бука" могла бути випадково запущена по Boeing 777 Malaysia Airlines 17 липня 2014 року на сході України.

"Потенційно таке можливо тільки при збігу обставин, поганому обслуговуванні техніки і неправильних діях екіпажу", - заявив у середу 28 вересня Малишевський, відповідаючи на питання про можливість випадкового пуску, передає ТАСС.

"Таку ймовірність виключити не можна. Причин для цього може бути багато: або слабка підготовка екіпажу, або неправильні вихідні дані, можливо, трагічні помилки, наприклад, завантажена замість навчальної бойова ракета – це малоймовірно, але виключити не можна", - додав Малишевський.

За словами російського фахівця, оцінка ймовірності якогось з цих сценаріїв не є компетенцією "Алмаз-Антея", що, проте, не завадило йому традиційно заперечувати висновки міжнародної слідчої групи щодо MH17. Втім, як перед цим і свої власні.

Так, за два дні перед оприлюдненням сьогодні, 28 вересня, Міжнародної слідчою групою звіту по MH17, російська сторона спростувала свою ж версію про катастрофу MH17 – нібито лайнер був атакований українським літаком. А перед цим в Росії публічно визнали, що Boeing в небі над Донбасом збив "Бук", але не їх ракетою.

Додамо також, що раніше в Міноборони Росії заявили, що ніякі російські зенітно-ракетні комплекси, включаючи "Бук", ніколи не перетинали кордон з Україною.

Як повідомлялося, сьогодні в Нідерландах провели брифінг за результатами розслідування міжнародної слідчої групи авіакатастрофи літака рейсу MH17 "Малайзійських авіаліній" . Згідно звіту - авіалайнер рейсу МН17 був збитий ракетою серії 9M38, запущеної з самохідної вогневої установки БУК з сільськогосподарського поля в районі смт Первомайське. Даний район на той момент перебував під контролем проросійських сепаратистів. Самохідна вогнева установка БУК була доставлена в Україну з Російської Федерації і, після того як вона була використана для атаки на авіалайнер рейсу МН17, знову повернута на територію РФ.

Такі результати слідства у MH17 були озвучені сьогодні родичам загиблих у катастрофі. Нагадаємо, жертвами трагедії стали 298 осіб.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus