Mannheimer Morgen. Глава німецьких "Зелених": "Путін спирається на насильство"

19.10.2016 13:00

Mannheimer Morgen. Глава німецьких "Зелених": "Путін спирається на насильство"

"Найзначніші вимоги мінських домовленостей націлені на розрядку ситуації, а саме - припинення вогню, відведення важкого озброєння й іноземних солдатів, а також надання повного доступу для ОБСЄ. Якщо Кремль не буде робити для цього жодних зусиль, я не бачу, як на сході України можна буде провести серйозні вибори". Про це заявила депутат Бундестагу.

Голова фракції "Зелених" у німецькому Бундестазі Катрін Ґерінг-Еккардт вітає заплановану на сьогодні зустріч канцлера Німеччини Ангели Меркель з російським президентом Володимиром Путіним у Берліні в рамках "нормандського" формату. В інтерв'ю німецькій газеті Mannheimer Morgen вона також назвала умови, за яких вона не підтримає запровадження нових санкцій проти Росії.

"Це безперечно добре, що вкотре відбудеться зустріч щодо російсько-українського конфлікту, в якій поряд з Путіним братиме участь український президент Петро Порошенко. Війна в Україні, на жаль, все ще триває. Але тут головне питання полягає не в тому, чи зможуть учасники про щось домовитися, а чи буде Путін дотримуватися правил і домовленостей, а Україна, зі свого боку, реалізовувати необхідні реформи", - заявила політик.

Кремль, впевнена Ґерінг-Еккардт, "як в Україні, так і в Сирії має на меті фундаментально інші інтереси, ніж Німеччина і Євросоюз": "Путін робить ставку на дестабілізацію і насильство. Що стосується України, найзначніші вимоги мінських домовленостей націлені на розрядку ситуації, а саме - припинення вогню, відведення важкого озброєння й іноземних солдатів, а також надання повного доступу для ОБСЄ. Якщо Кремль не буде робити для цього жодних зусиль, я не бачу, як на сході України можна буде провести серйозні вибори".

Що ж стосується нових санкцій, то вони, на думку політика, "залежать від Путіна". "Коли він нарешті покаже зусилля задля встановлення миру в Україні і Сирії, не буде буль-якої необхідності говорити про санкції", - зауважила Ґерінг-Еккардт.

Переклад Inopressa.ru

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus