Mitsubishi Motors долучається до альянсу Renault-Nissan

21.10.2016 00:00

Mitsubishi Motors долучається до альянсу Renault-Nissan

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) оголосила про долучення до альянсу Renault-Nissan у зв'язку із закриттям угоди з придбання компанією Nissan 34% її акцій. Nissan став найбільшим акціонером MMC в результаті угоди, загальна вартість якої склала 2,283 млрд доларів. Раду директорів MMC очолить голова Nissan Карлос Гон.

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) оголосила про долучення до альянсу Renault-Nissan у зв'язку із закриттям угоди з придбання компанією Nissan 34% її акцій.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Mitsubishi Motors, передає "РБК-Україна".

Як повідомляється, Nissan став найбільшим акціонером MMC в результаті угоди, загальна вартість якої склала 2,283 млрд доларів.

Раду директорів MMC очолить голова Nissan Карлос Гон. Окрім того, до ради директорів увійдуть ще 3 представника Nissan, а призначений Nissan Тревор Манн займе посаду головного операційного директора MMC.

Нагадаємо, у травні Nissan і Mitsubishi підтвердили, що ведуть переговори про об'єднання. Nissan придбав контрольний пакет акцій Mitsubishi за 2,2 млрд доларів.

Перспектива можливого об'єднання з Nissan виникла перед Mitsubishi після того, як автовиробник опинився в центрі скандалу. Його причиною стало визнання Mitsubishi в підтасовуванні даних про витрату пального мінікарами, що продаються в Японії. Автовиробник застосовував тести вимірювання економічності авто, які не відповідали японським стандартам з 1991 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus