NASA показало відео повного сонячного затемнення

09.03.2016 08:00

NASA показало відео повного сонячного затемнення

Місяць почав затуляти сонячний диск в 6:19 ранку (1:19 ночі за київським часом) і закрив його повністю приблизно через годину. Часткове затемнення можна було спостерігати на Суматрі і Борнео. Щоб подивитися затемнення, на захід Індонезії приїхали близько 10 тисяч туристів. В честь затемнення влаштували фестиваль з живою музикою, заходи проводилися по всьому заходу країни.

Мільйони жителів Індонезії та країн Тихоокеанського регіону спостерігали в ніч на 9 березня повне сонячне затемнення. Найкраще рідкісне явище було видно жителям заходу Індонезії, повідомляє Американське аерокосмічне агентство (NASA) в своєму Twitter.

Як повідомляється, місяць почав затуляти сонячний диск в 6:19 ранку (1:19 ночі за київським часом) і закрив його повністю приблизно через годину. Часткове затемнення можна було спостерігати на Суматрі і Борнео.

Щоб подивитися затемнення, на захід Індонезії приїхали близько 10 тисяч туристів. В честь затемнення влаштували фестиваль з живою музикою, заходи проводилися по всьому заходу країни.

В Австралії та країнах Східної Азії можна було спостерігати часткове затемнення. Астрономи знову попереджають про небезпеку опіку рогівки ока при прямому погляді на Сонце і радять користуватися спеціальними приладами або захисними окулярами.

Раніше NASA опублікувало панорамне відео Марса, що створює ефект присутності.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus