Pianoбой представив кліп із неймовірними краєвидами Ісландії

07.02.2017 15:00

Pianoбой представив кліп із неймовірними краєвидами Ісландії

"Безлюдність оточуючого простору уособлює пошук внутрішніх орієнтирів та душевного фундамента. Діма Шуров на воді зі своїм піаніно – символ самодостатньості для меня. Символ людини, яка себе в жітті знайшла. Ми усі шукаємо гармонію в інших, але справжнє щастя знаходить той, хто знайшов гармонію із собою", - говорить режисер.

Pianoбой Дмитро Шуров у новому кліпі на пісню "Лучшее, что есть" показав видовищні кадри Ісландії. Режисером відео став Гео Лєрос, котрий зазначив, що ця історія – про внутрішній діалог із собою, передає ТСН.

"Безлюдність оточуючого простору уособлює пошук внутрішніх орієнтирів та душевного фундамента. Діма Шуров на воді зі своїм піаніно – символ самодостатньості для мене. Символ людини, яка себе в жітті знайшла. Ми усі шукаємо гармонію в інших, але справжнє щастя знаходить той, хто знайшов гармонію із собою", - говорить режисер.

За словами самого виконавця, новий кліп – присвячений його найвірнішим слухачам.

"Нічого не хочу говорити про цю пісню – вона сама за себе все сказала. Хочу тільки, щоб мої найвірні на найчуткіші слухачі знали, що ця робота – для них. Для найглибоких та найтрушних фенів, з якими я на одній хвилі в цьому життєвому штормі", - підкреслив Дмитро.

Нагадаємо, попередній кліп Pianoбоя був про закоханих інопланетян.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus