Pink Floyd представили кліп на пісню 1969 року

28.10.2016 10:01

Pink Floyd представили кліп на пісню 1969 року

Запис кліпу приурочений до виходу великої колекції старих записів групи "The Early Years 1965-1972", реліз якої запланований на 11 листопада. До збірки увійде 20 годин пісень, сім годин концертних записів, раніше не публікувалися, а також більше 15 годин архівних відео. Пісня "Green Is the Colour", на яку знято кліп, вперше вийшла у 1969 році в альбомі "More".

Гурт Pink Floyd представив кліп на пісню "Green Is the Colour", яка була написана 47 років тому. Ролик був опублікований на офіційній сторінці гурту на YouTube.

Запис кліпу приурочений до виходу великої колекції старих записів групи "The Early Years 1965-1972", реліз якої запланований на 11 листопада. До збірки увійде 20 годин пісень, сім годин концертних записів, раніше не публікувалися, а також більше 15 годин архівних відео.

Пісня "Green Is the Colour", на яку знято кліп, вперше вийшла у 1969 році в альбомі "More". На цьому диску представлена музика, яку Pink Floyd записали для фільму Барбета Шредера "Ще".

Варто відзначити, що група Pink Floyd офіційно розпалася в 2015-му. Про це заявив фронтмен колективу Девід Гілмор. Однак учасники групи вирішили знову возз'єднатися заради цього проекту.

Довідка

Pink Floyd - британська рок-група, відома своїми філософськими текстами, акустичними експериментами, інноваціями в оформленні альбомів і грандіозними шоу. Є однією з впливових і найбільш успішних груп в історії рок-музики.

Група була заснована в 1965 році. Спочатку група називалася The Pink Floyd Sound, і тільки потім просто The Pink Floyd в честь двох блюзових музикантів з Північної і Південної Кароліни - Пінка Андерсона і Флойда Кансі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus