Prozorro планує запустити продаж малих держпідприємств

27.09.2016 10:00

Prozorro планує запустити продаж малих держпідприємств

За словами проектного менеджера Prozorro Олексія Соболєва, для певних процедур доведеться змінювати закон, інші процедури можуть бути змінені шляхом постанов Кабінету Міністрів України або Фонду державного майна. Він додав, що необхідні законодавчі зміни вже знаходяться в процесі розробки.

У системі державних закупівель Prozorro можуть запустити функцію проведення аукціонів з продажу об'єктів малої приватизації. Для запуску аукціонів з продажу об'єктів малої приватизації в системі електронних держзакупівель, розробляються необхідні законодавчі зміни. Про це написав проектний менеджер Prozorro Олексій Соболєв на своїй сторінці у Facebook.

"Продовжуємо процес розширення на інші державні органи. На цьому тижні обговорювали кілька нових напрямків: прозорі аукціони для малої приватизації (потрібно продати кілька тисяч невеликих державних підприємств), оренда державного майна, реалізація непрофільного майна", - написав він.

За словами Соболєва, для певних процедур доведеться змінювати закон, інші процедури можуть бути змінені шляхом постанов Кабінету Міністрів України або Фонду державного майна. Він додав, що необхідні законодавчі зміни вже знаходяться в процесі розробки.

Нагадаємо, 1 серпня використання системи закупівель ProZorro стало обов’язковим для всіх державних замовників в Україні – центральних і місцевих органів влади, державних і комунальних підприємств.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus