Pussy Riot зняли кліп у відповідь на скандальні висловлювання Трампа про жінок

27.10.2016 09:00

Pussy Riot зняли кліп у відповідь на скандальні висловлювання Трампа про жінок

"Ця пісня могла б розглядатися як відповідь Трампу. Але я вірю, що потужна жіноча сексуальність значно більша, ніж популіст, який страждає хворобливою манією величі... Вагіна більша, ніж у Трампа", - зазначила лідер групи Надія Толоконнікова і додала, що ідеї ненависті до жінок поширюються, як венеричні хвороби.

Російська панк-група Pussy Riot випустила кліп "Straight Outta Vagina", який став своєрідною відповіддю на скандальні заяви кандидата в президенти США Дональда Трампа про те, що "якщо ти зірка, жінки дозволяють робити з собою що завгодно, навіть хапати и себе за пі*ду". Про це розповіла лідер групи Надія Толоконнікова в коментарі виданню The Guardian.

"Ця пісня могла б розглядатися як відповідь Трампу. Але я вірю, що потужна жіноча сексуальність значно більша, ніж популіст, який страждає хворобливою манією величі... Вагіна більша, ніж у Трампа", - зазначила вона і додала, що ідеї ненависті до жінок поширюються, як венеричні хвороби.

"Трамп відкрито підтримує авторитарні методи Володимира Путіна. І це страшно. Це не той світ, в якому я хочу жити", - підсумувала Толоконникова.

Скандал з Трампом спалахнув після публікації газетою The Washington Post записи приватної розмови політика і телеведучого Біллі Буша, який відбувся в 2005 році. В ході бесіди Трамп заявив, що його автоматично приваблюють красиві жінки. Телеканал CNN опублікував ще 18 записів з вульгарними коментарями Трампа про жінок.

Пізніше кілька жінок розповіли американським виданням про сексуальні домагання з боку Трампа.

Трамп уже вибачився за слова про жінок. "Я говорив і робив речі, про які шкодую. Всі, хто знає мене, розуміють, що ці слова не відображають того, яка я людина насправді", - сказав політик.

Вибори президента США пройдуть 8 листопада 2016 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus