Rolling Stones виступить із безкоштовним концертом на Кубі

01.03.2016 20:00

Rolling Stones виступить із безкоштовним концертом на Кубі

Легендарна британська рок-група The Rolling Stones вперше в своїй історії виступить з концертом на Кубі. Безкоштовний концерт відбудеться 25 березня в столиці держави Гавані, де завершиться двомісячний латиноамериканський тур "роллінгів". "Виступ стане знаковою подією для нас і, сподіваємося, для всіх наших друзів на Кубі", - йдеться в заяві музикантів.

Легендарна британська рок-група The Rolling Stones вперше в своїй історії виступить з концертом на Кубі, повідомляється на сайті групи.

Безкоштовний концерт відбудеться 25 березня в столиці держави Гавані, де завершиться двомісячний латиноамериканський тур "роллінгів".

"Виступ стане знаковою подією для нас і, сподіваємося, для всіх наших друзів на Кубі", - йдеться в заяві музикантів.

Протягом багатьох років влада Куби переслідували молодих людей за захоплення рок-музикою. Вона вважалася впливом західного капіталізму. Крім того, кубинський уряд тривалий час забороняв неофіційні масові зібрання людей.

Останніми роками відносини між США і Кубою почали поліпшуватися. 21-22 березня "Острів свободи" відвідає з офіційним візитом президент США Барак Обама.

Нагадаємо, що цього літа в рамках фестивалю UPark Festival на НСК "Олімпійський" в Києві виступлять американці Red Hot Chili Peppers та британці Muse.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus