Süddeutsche Zeitung. Москва і Київ узгодили відведення озброєнь з центральних "гарячих точок" на Донбасі

22.09.2016 13:00

Süddeutsche Zeitung. Москва і Київ узгодили відведення озброєнь з центральних "гарячих точок" на Донбасі

У середу в Мінську представники України і РФ підписали угоду з розведення сил на Донбасі. Процес контролюватиме ОБСЄ. "В України знову з'явився невеликий проблиск надії", пише німецька газета. Втім, міністр Штайнмаєр скептично ставиться до перспектив врегулювання і сумнівається в успіху нової угоди.

В України знову з'явився "невеликий проблиск надії" - так оглядач Süddeutsche Zeitung Штефан Браун оцінює угоду з розведення сил на сході України, підписану Україною і Росією в середу в Мінську. Документ має ініціювати значне скорочення кількості озброєнь і військовослужбовців на лінії зіткнення.

Підписана угода, йдеться далі, має допомогти "заспокоїти ситуацію на лінії зіткнення", для чого з районів найзапекліших боїв буде відразу розпочато відведення озброєнь.

Підписи під документами поставили представник української сторони Леонід Кучма, представник від Росії Борис Гризлов і спецпредставник ОБСЄ в контактній групі Мартін Сайдік. За даними агентства Deutsche Presseagentur, представники проросійських сепаратистів з Донецька і Луганська парафували угоду. Процес розведення буде контролювати ОБСЄ.

Тим часом глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр займає скептичну позицію з приводу досягнутої угоди. "І цього разу жодних гарантій немає, - підкреслив міністр. - Без бажання сторін конфлікту дотримуватись досягнутих домовленостей ніякого прогресу не буде".

Переклад Inopressa.ru

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus