Samsung просить користувачів вимкнути проблемні Galaxy Note 7. Компанія вже втратила 22 млрд доларів

11.10.2016 12:00

Samsung просить користувачів вимкнути проблемні Galaxy Note 7. Компанія вже втратила 22 млрд доларів

Як наголошується в прес-релізі, це пов'язано з розслідуванням випадків загоряння вже замінених пристроїв. "Оскільки безпека клієнтів є головним пріоритетом, Samsung просить партнерів і роздрібних продавців по всьому світу зупинити продажі й обмін моделі Galaxy Note 7 на час проведення розслідування", - йдеться в документі.

Південнокорейська компанія Samsung Electronics оголосила про повну зупинку продажів смартфонів Samsung Galaxy Note 7 по всьому світу. Про це йдеться в прес-релізі корпорації, передає ТАСС.

Як наголошується в прес-релізі, це пов'язано з розслідуванням випадків загоряння вже замінених пристроїв.

"Оскільки безпека клієнтів є головним пріоритетом, Samsung просить партнерів і роздрібних продавців по всьому світу зупинити продажі й обмін моделі Galaxy Note 7 на час проведення розслідування", - йдеться в документі.

"Ми просимо всіх власників цих смартфонів вимкнути і не користуватися ними". На цей час компанія обіцяє надати адекватну заміну пристрою", - наголошується в прес-релізі.

На початку вересня Samsung звернулася до власників своїх смартфонів Galaxy Note 7 з рекомендацією якомога швидше обміняти пристрої.

Компанія заявила про те, що девайси можуть перегріватися під час користування і вибухати. Причиною стали проблеми з акумулятором, оскільки всередині смартфонів були встановлені батареї з дефектом.

Всього Samsung відкликав близько 2,5 млн раніше проданих пристроїв у різних країнах. За два дні після старту кампанії розробник втратив 22 млрд доларів.

На початку жовтня продаж смартфона Galaxy Note 7 було відновлено в Південній Кореї. У перший день продажів, 1 жовтня, компанія продала 16 тис. пристроїв.

Пізніше комісія з безпеки споживчих товарів США (CPSC) оголосила про відкликання в країні Samsung Galaxy Note 7 через проблеми з акумулятором.

Після цього Samsung відклав початок поставок нових Galaxy Note 7. Слідом за цим Федеральне авіаційне управління США рекомендувало пасажирам не користуватися Samsung Galaxy Note 7 під час польоту.

З такими ж рекомендаціями виступили три австралійські авіакомпанії, в тому числі найбільша в країні - Qantas.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus