Tagesspiegel. Нехай Меркель не дасть себе обдурити

19.10.2016 14:00

Tagesspiegel. Нехай Меркель не дасть себе обдурити

Якщо хтось і може говорити з главою Кремля, то це канцлер Німеччини. Пан П. не зможе її ніде обдурити, а це дуже важливо в новій гарячій геополітичній ситуації. Від судження Меркель за підсумками зустрічі не в останню чергу залежатиме, чи піде зближення з Росією чи буде накладено нові санкції, пише оглядач німецької газети.

Ангела Меркель зустрінеться з Володимиром Путіним - це "хороша новина з низки багатьох поганих", пише Штефан-Андреас Касдорфф на сторінках німецької газети Tagesspiegel.

"Якщо хтось і вміє говорити з главою Кремля, то це канцлер Німеччини, - міркує журналіст. - По-перше, вона говорить і розуміє по-російськи, тож пан П. не зможе її ніде обдурити, а це дуже важливо в новій гарячій геополітичній ситуації. Говорить і розуміє по-німецьки і Путін. По-друге, "мамочка Меркель" - фігура, яка в очах Путіна, як і раніше, має найвищу репутацію ".

"Франсуа Олланд, який також візьме участь в "нормандській" зустрічі, навпаки, остаточно втратив репутацію через свою самовдоволену балаканину і судження про інших, - вважає автор. - Таку людину практичний російський президент не розглядає серйозно. У свою чергу, українець Петро Порошенко - не рівня Путіну, хоч і намагається виглядати сильніше, ніж він є. У будь-якому випадку його участь важлива, адже мова піде про майже забуту війну на краю Європи - в Україні".

"Зрозуміло, в Берліні обговорять і ситуацію в Сирії. Росія бере участь в конфлікті і важлива для його вирішення. І Німеччина потрібна - в функції посередника і маклера, - пише Касдорфф. - Росія оцінила вагу США, перш за все Барака Обами, і зрозуміла, що він занадто легкий: від нього забагато слів замість дій".

"Від судження Меркель за підсумками зустрічі не в останню чергу залежатиме, чи піде зближення з Росією чи буде накладено нові санкції, з-поміж яких - ембарго на постачання техніки, яке ще сильніше паралізує її економіку. Для німецької економіки це дуже непросто, але мораль не можна ні купити, ні продати", - наголошує Касдорфф.

Переклад Inopressa.ru

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus