Tesla побила власний світовий рекорд із розгону електромобіля

08.02.2017 19:00

Tesla побила власний світовий рекорд із розгону електромобіля

Американська корпорація Tesla побила попередній рекорд швидкості електромобіля – модель S P100D при розгоні від 0 до 97 км/год обігнала рекорд у 2,28 секунди, досягнувши швидкості 97 км/год за 2,27 секунди. "Виробництво Tesla Model S P100DL встановлює новий світовий рекорд Motor Trend до 60 миль на годину за 2,27 секунди", - зазначив голова Tesla Ілон Маск.

Американська корпорація Tesla побила попередній рекорд швидкості електромобіля – модель S P100D при розгоні від 0 до 97 км/год обігнала рекорд у 2,28 секунди, досягнувши швидкості 97 км/год за 2,27 секунди.

Про це у Twitter повідомив голова Tesla Ілон Маск.

"Виробництво Tesla Model S P100DL встановлює новий світовий рекорд Motor Trend до 60 миль на годину за 2,27 секунди", - пише він.

Зазначається, що було використано новий режим під назвою Ludicrous mode, що підвищує швидкісні характеристики в цілому, при цьому, як стверджується, швидшого зносу двигуна, коробки передач і батареї не відбувається.

Нагадаємо, що у жовтні торік компанія Tesla Motors представила "несподіваний" продукт, про який раніше говорив її голова Маск. Відтепер вона буде оснащувати всі автомобілі новими системами, необхідними для повністю автономної роботи автопілота.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus