The Guardian. У Канаді міністром закордонних справ призначена Христя Фріланд, видатний критик Росії

11.01.2017 17:00

The Guardian. У Канаді міністром закордонних справ призначена Христя Фріланд, видатний критик Росії

У Канаді новим міністром закордонних справ стала Христя Фріланд, канадський політик українського походження і колишня журналістка, яка фігурує в "чорних списках" РФ. Через її жорстке ставлення до Росії є ризик, що виникнуть розбіжності між Канадою й адміністрацією Трампа, який неодноразово хвалив Путіна, пише британська газета.

У Канаді новим міністром закордонних справ стала Христя Фріланд, відома своєю критикою Росії. Канадський уряд готується до того, що може стати радикальний перегляд взаємовідносин Канади зі США за майбутньої адміністрації Трампа, пише кореспондент The Guardian Ашіфа Кассам.

Фріланд, яка працювала в Москві в середині 1990-х, очолюючи бюро The Financial Times, і взяла інтерв'ю у Володимира Путіна в 2000 році, в 2014-му була внесена в список осіб із Заходу, яким заборонено в'їзд до Росії в рамках відповідних санкцій проти Канади, йдеться в статті.

"У статті "Моя Україна, і велика брехня Путіна", написаної в 2015 році, Фріланд детально виклала свої міркування, чому саме вона опинилася в цьому списку: вона - активістка українського походження, канадський політик і колишня журналістка, в останні роки наголошувала, що Росія за Путіна зміщується в бік повномасштабної диктатури", - передає газета.

У вівторок прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо відкинув сумніви з приводу холодних відносин Фріланд з Росією. "Що стосується того, як вона зійдеться з Росією, що ж, вона вільно говорить російською, - заявив він. - Ми продовжуємо надавати тверду підтримку Україні і засуджувати в однозначних висловах незаконні і протиправні дії росіян в Україні, на Донбасі та в Криму".

На запитання про те, чи зможе вона поїхати до Росії як міністр закордонних справ, Фріланд, яка вважає за честь перебувати в списку санкцій, відповіла, що це справа Кремля, пише видання.

Переклад Inopressa.ru

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus