The New York Times. Адвокат каже, що російська влада обманом змусила українську льотчицю пом'якшити режим голодування

11.03.2016 14:00

The New York Times. Адвокат каже, що російська влада обманом змусила українську льотчицю пом'якшити режим голодування

Адвокат Надії Савченко повідомив, що в четвер вона припинила сухе голодування і випила води. Він припускає, що ув'язнена льотчиця попалася на гачок співробітників російських спецслужб. ЗМІ повідомили, що Савченко погодилася пити воду після того, як отримала листа від президента України. Захисник каже, що листа було підроблено.

Адвокат української льотчиці Надії Савченко повідомив, що в четвер вона припинила сухе голодування і випила води, пише The New York Times. "Але, як сказав адвокат Марк Фейгін, можливо, вона зробила це після того, як попалася на гачок співробітників російських спецслужб", - пише журналіст Ендрю Е.Крамер.

"Українські ЗМІ повідомили, що Савченко погодилася пити воду після того, як отримала листа від президента України Порошенка. Фейгін сказав, що отримав цей лист від людини, яку вважав співробітником українського консульства. Однак адміністрація Порошенка поширила заяву про те, що президент не надсилав листів, а лише попросив, щоб сестра Надії Савченко повідомила їй, що він переживає за неї і підтримує її", - йдеться в статті.

Тепер Фейгін вважає, що лист був підроблений. "Але це все було підроблено", - сказав він в інтерв'ю "Українській правді". "І це не відбулося без участі спецслужб Російської Федерації", - додав він.

Крамер пояснює, що Савченко "була затримана за незрозумілих обставин і зараз її судять у Росії за вбивство двох журналістів". Савченко відкидає звинувачення. Її прихильники кажуть, що її захопили в полон ще до мінометного обстрілу, внаслідок якого загинули журналісти, і нелегально доставили ​​в Росію, аби притягнути до судової відповідальності.

"За повідомленнями українських ЗМІ, Фейгін сказав, що, хоча Савченко вийшла з режиму сухого голодування, вона й надалі буде відмовлятися від їжі", - йдеться в статті.

Переклад Inopressa.ru

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus