The New York Times. Держава-ізгой Володимира Путіна (редакційна стаття)

29.09.2016 16:00

The New York Times. Держава-ізгой Володимира Путіна (редакційна стаття)

Західні офіційні особи звинуватили Росію у воєнних злочинах. "Поведінка РФ в Україні та Сирії порушує не тільки правила, покликані сприяти миру, а й загальноприйняті в людському суспільстві пристойності. Слід задуматися про нові санкції щодо Росії. Хоч як би реагував Путін, США повинні підтримати зусилля України..." - підкреслює редакція американської газети.

"Президент Володимир Путін стрімко перетворює Росію на державу-ізгоя", - наголошує The New York Times в редакційній статті. "Його поведінка в Україні та Сирії порушує не тільки правила, покликані сприяти миру, а не конфліктам, а й загальноприйняті в людському суспільстві пристойності", - йдеться в статті.

Деякі західні офіційні особи звинуватили Росію у воєнних злочинах. "Також слід задуматися про нові санкції щодо Росії. Путін, поза сумнівом, буде чинити опір таким крокам, використовуючи своє право вето в Радбезі, але, хоч як би він реагував, США повинні підтримати зусилля України, яка домагається притягнення до відповідальності [винних в загибелі авіалайнера Malaysia Airlines в липні 2014 року в небі над Україною - InoPressa]", підкреслює газета.

"У Сирії Путіна, як здається, майже неможливо притягти до відповідальності", - зазначає газета.

У середу держсекретар США Керрі пригрозив відкликати американську делегацію з американсько-російського центру зі сприяння перемир'я в Сирії. "Але це, ймовірно, не матиме особливого ефекту, а у Керрі мало дипломатичних козирів, якщо вони взагалі є", - сумніваються журналісти видання.

"Президент Обама давно відмовляється санкціонувати пряме військове втручання в Сирії. Можливо, Путін припускає, що в останні місяці свого президентства і в розпалі виборчої кампанії в США Обама навряд чи вступить в протиборство з Росією. Але в ситуації, коли оплот повстанців в Алеппо ризикує впасти під натиском уряду, чиновники адміністрації сказали, що подібні заходи знову обмірковують", - пише газета.

"Путін гадає, що на нього покладена місія з відродження величі Росії. І справды, Росія могла б стати великою силою, що діє в ім'я добра. Але його безвідповідальна поведінка: вбивство мирних громадян в Сирії та Україні, анексія Криму, хакерські атаки на урядові відомства США, придушення інакомислення в своїй країні, - все це наводить на думку, що він геть не думає стати конструктивним партнером у прагненні до умиротворення", - робить висновок газета.

Переклад Inopressa.ru

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus