The New York Times. Кілери вбивають ватажків українських заколотників, але за чиїм наказом?

10.02.2017 18:00

The New York Times. Кілери вбивають ватажків українських заколотників, але за чиїм наказом?

"Всі вони розлучилися з життям далеко від лінії фронту і за обставин, не пов'язаних з воєнними діями. Вони загинули в ретельно організованих засідках, в результаті вибухів автомобілів та, в одному випадку, під час вибуху в ліфті, що застряг" - так пише про вбивства одіозних ватажків ОРДЛО американська газета.

"Всі вони розлучилися з життям далеко від лінії фронту і за обставин, не пов'язаних з воєнними діями. Вони загинули в ретельно організованих засідках, в результаті вибухів автомобілів та, в одному випадку, під час вибуху в ліфті, що застряг. Останній загинув у середу під час вибуху в власному офісі", - пише кореспондент The New York Times з Москви.

"Українські чиновники заперечують будь-яку причетність до вбивств, хоч і вітають їх у зв'язку з ослабленням рядів сепаратистів. У Києві стверджують, що ці смерті вказують або на внутрішню боротьбу в сепаратистському керівництві, або на спроби Росії посилити контроль, знищивши непередбачуваних, хоч і популярних місцевих командирів - колаборантів Росії", - йдеться в статті.

"Офіційні особи" бойовиків звинувачують Україну в останньому смертельному випадку - загибелі Михайла Толстих, відомого під оперативним псевдонімом Гіві.

До кола решти жертв убивств входять Арсен Павлов на прізвисько Моторола, Олексій Мозговий, колишній кухар у ресторані, який став командиром бригади "Привид", і Олександр Беднов на прізвисько Бетмен, зазначає автор статті.

Переклад Inopressa.ru

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus