The Wall Street Journal. Українські офіційні особи зазначають, що Європа вітає посилення курсу щодо Росії

19.10.2016 17:00

The Wall Street Journal. Українські офіційні особи зазначають, що Європа вітає посилення курсу щодо Росії

В інтерв'ю американській газеті глава МЗС Клімкін сказав, що невдоволення діями Росії в Сирії допомогло переконати європейських лідерів у тому, що в Україні і в Сирії Москва застосовує схожі підходи. "Російська сторона розглядає невпевненість як товар на біржі, створює все більше проблем і використовує їх як важелі тиску", - зазначив міністр.

"На цьому тижні, напередодні переговорів з українського питання і саміту лідерів країн ЄС, українські офіційні особи висловили думку, що в Європі зростає підтримка жорсткішого підходу до Росії", - пише в блозі The Wall Street Journal журналіст Джуліан Е. Барнс.

"В інтерв'ю нашій газеті міністр закордонних справ України Павло Клімкін сказав, що невдоволення діями Росії в Сирії допомогло переконати європейських лідерів у тому, що в Україні і в Сирії Москва застосовує схожі підходи", - йдеться в статті.

"Ось що робить російська сторона - вона розглядає невпевненість як товар на біржі: нагнітає невпевненість то тут, то там, - заявив Клімкін. - Вона не вирішує жодних проблем, а створює все більше проблем, вона готова використовувати ці проблеми як важелі".

Газета зазначає, що відносини з Росією - одна з тем саміту ЄС, який відбудеться в четвер і п'ятницю. "Колись офіційні особи очікували, що буде обговорюватися питання про пом'якшення санкцій, пов'язаних з Україною. Тепер же, ймовірно, учасники зосередяться на посиленні підходу ЄС до Москви і, можливо, просунуться до санкцій, пов'язаних із Сирією", - йдеться в статті.

Клімкін сказав, що уряд України готовий рухатися вперед з питання про вибори в місцеві органи влади, але потребує зміцнення безпеки в Донбасі і полегшення доступу для (Спостережної місії) ОБСЄ.

"Припинімо артобстріли, відведімо важкі озброєння, дамо місіям ОБСЄ можливості для доступу на всю територію Донбасу, - заявив Клімкін. - Російські регулярні війська слід вивести, а ОБСЄ - ввести".

Переклад Inopressa.ru

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus