The Wall Street Journal. Українські переговори не знизили гостроти протистояння

04.03.2016 15:00

The Wall Street Journal. Українські переговори не знизили гостроти протистояння

Зустріч міністрів закордонних справ, націлена на відновлення мирного врегулювання на сході України, завершилася у ворожому настрої, пише газета. Глави дипломатій спробували відновити переговори, що зайшли в глухий кут через гострі розбіжності між Москвою і Києвом. Обговорювали головно те, як припинити бойові сутички з огляду на можливі вибори на Донбасі.

"Зустріч міністрів закордонних справ, націлена на відновлення мирного врегулювання на сході України, завершилася у ворожому настрої", - повідомляє Метью Делтон у The Wall Street Journal.

Глави МЗС Росії, України, Франції та Німеччини спробували відновити переговори, що зайшли в глухий кут через гострі розбіжності між Москвою і Києвом, йдеться в статті.

"Це була дуже важка зустріч, - сказав український міністр закордонних справ Павло Клімкін. - На жаль, російська сторона не готова обговорювати деякі проблеми докладно".

"Російський міністр закордонних справ Сергій Лавров пішов із зустрічі мовчки", - передає журналіст.

"Передбачалося, що ця зустріч зменшить гостроту протистояння між Україною і Росією з приводу мирного процесу на сході України, - йдеться в статті. - Більша частина зустрічі, що відбулася в четвер, була відведена на обговорення того, як припинити бойові сутички з огляду на можливі вибори, за словами чиновників".

"Ми виходили з того, що неможливо провести вибори, якщо не буде гарантій безпеки", - сказав французький міністр закордонних справ Жан-Марк Еро.

Переклад Inopressa.ru

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus