VBB-3 від Venturi побив світовий рекорд швидкості серед електромобілів

27.09.2016 08:00

VBB-3 від Venturi побив світовий рекорд швидкості серед електромобілів

Компанія Venturi спільно з центром автомобільних досліджень з Університету штату Огайо побила світовий рекорд швидкості серед електричних машин на спеціально створеному електромобілі VBB-3. Так, розробники зазначеного автомобіля прогнозували розгін для 708 км/год, проте із-за стану грунту на соляному озері вдалося досягти позначки лише в 576 км/год.

Компанія Venturi спільно з центром автомобільних досліджень з Університету штату Огайо побила світовий рекорд швидкості серед електричних машин на спеціально створеному електромобілі VBB-3.

Про це повідомляє Naked Sience, передає "РБК-Україна".

Так, розробники зазначеного автомобіля прогнозували розгін для 708 км/год, проте із-за стану грунту на соляному озері вдалося досягти позначки лише в 576 км/год. Незважаючи на це, електромобіль VBB-3 все одно побив світовий рекорд. Як зазначається, компанія Venturi і Університет штату Огайо розробили електромобіль VBB-3 ще в 2013 році. Однак з тих пір погодні умови та стан ґрунту на випробувальному полігоні не сприятливо впливали на проведення якісного вимірювання максимальної швидкості електромобіля.

"Електричний автомобіль VBB-3 використовує кілька електродвигунів, розроблених інженерами компанії. В сумі вони видають потужність 3000 л. с. і живляться від ємних акумуляторних батарей, які розподілені по всій конструкції електромобіля", - наголошується в повідомленні.

За словами розробників VBB-3, головна їх завдання - досягти швидкості більше 644 км/год (400 миль/год). Саме над цим буде продовжуватися робота.

Нагадаємо, що у березні найшвидшим електрокаром у світі став Chevrolet Corvette. Для встановлення рекорду його тюнінгували електричним двигуном, який дозволив розігнатися до 300,6 км/год.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus