Volkswagen навчиться переміщатися в потоці по команді з тачпада

03.10.2016 23:00

Volkswagen навчиться переміщатися в потоці по команді з тачпада

озробники автомобілів Volkswagen мають намір створити систему управління автомобілем в потоці за допомогою жестів. Йдеться про командаи на випередження потоку або зміну смуги, що подаються на тач-панелі, розташованої на ручці АКПП. Німецький виробник вже подав заявку на патент. У документах описана система сенсорного контролю, розташована у верхній частині рукоятки важеля перемикання передач.

Розробники автомобілів Volkswagen мають намір створити систему управління автомобілем в потоці за допомогою жестів.

Йдеться про командаи на випередження потоку або зміну смуги, що подаються на тач-панелі, розташованої на ручці АКПП, передає NEWSru.com.

Німецький виробник вже подав заявку на патент. У документах описана система сенсорного контролю, розташована у верхній частині рукоятки важеля перемикання передач. За даними Top Speed, система буде запитувати команду у водія, представляючи кілька варіантів подальших дій: обгін повільно рухомого транспортного засобу, рух зі швидкістю потоку або зміна ряду.

Патент також передбачає нову технологію оповіщення водіїв за допомогою світлових сигналів - в залежності від рівня терміновості прийняття рішення тачпад буде підсвічуватися різними кольорами.

Коли описані нововведення будуть запущені в серію, поки невідомо. VW ще має отримати схвалення Європейського патентного відомства і доопрацювати технологію для практичного використання.

Видання перераховує побоювання, які викликає застосування в системі управління автомобілів жестових команд, схожих з керуванням смартфоном. Так, на думку Top Speed, неминуче постане питання про точність інтерпретації тих чи інших жестів. Окрім того, багато водіїв мають звичку класти руку на ручку перемикання передач для відпочинку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фахівці Корнельського і Стенфордського університетів у США розробляють систему забезпечення безпеки дорожнього руху під назвою Brain4Cars, яка здатна попереджати водіїв про некоректні маневри до того, як вони їх вчинили.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus