WikiLeaks опублікував закриті виступи Клінтон

09.10.2016 11:00

WikiLeaks опублікував закриті виступи Клінтон

Сайт WikiLeaks опублікував витяги з закритих виступів кандидата в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон під час зустрічей з представниками великих банків США. В одному з пасажів Клінтон нібито заявила банкірам, що вони знаходяться в найкращому положенні, щоб допомогти провести реформи у фінансовому секторі США.

Сайт WikiLeaks опублікував витяги з закритих виступів кандидата в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон під час зустрічей з представниками великих банків США, передає ВВС.

Клінтон в ході виборчої кампанії відмовлялася надати ЗМІ тексти виступів, гонорари за які досягали мільйонів доларів.

В одному з пасажів Клінтон нібито заявила банкірам, що вони знаходяться в найкращому положенні, щоб допомогти провести реформи у фінансовому секторі США.

Крім того, Клінтон висловлюється в підтримку принципу вільної торгівлі і відкритих кордонів. Опонент Клінтон - кандидат від Республіканської партії США Дональд Трамп - заявляв раніше, що він планує переглянути ключові торгові договори, невигідні для США. На його думку, відкритість економіки призводить до того, що робочі місця створюються за кордоном, а не в Штатах.

Однопартієць Клінтон Берні Сандерс, раніше боровся з нею за номінацію в кандидати в президенти, не раз закликав її опублікувати записи цих розмов. Вважається, що виступи перед банкірами принесли в передвиборний фонд Клінтон близько 26 мільйонів доларів.

Клінтон відмовилася опублікувати записи своїх виступів від 2013 і 2014 років.

Американське агентство АР стверджує, що працівники штабу посилали Клінтон на твердження пасажі з її майбутніх промов, які можуть становити потенційну проблему, якщо будуть оприлюднені.

На початку жовтня засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж пообіцяв до кінця цього року представити "значні дані", що стосуються виборів у США. Поки що витоки стосуються різних аспектів роботи виборчого штабу демократів.

Напередодні глава передвиборного штабу Хілларі Клінтон Джон Подеста звинуватив російських хакерів у зломі його пошти - листи були опубліковані на Wikileaks. Справжність опублікованої кореспонденції не підтверджена.

Напередодні влада США звинуватила Росію в організації кібератак. "Ми впевнені, враховуючи масштаб і складність цих атак, що санкціонувати ці дії могли тільки вищі російські державні особи", - йдеться в заяві міністерства внутрішньої безпеки США та управління національної розвідки країни. Метою кібератак у відомствах назвали спробу вплинути на електоральний процес.

У російському МЗС заявили про відсутність у США доказів причетності Росії і рекомендували звернути увагу на втручання європейських політиків у виборчий процес.

Вибори президента в США пройдуть 8 листопада.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus