Абромавичус повернувся до Києва, щоб завершити справи, і чекає на прийняття відставки - МЕРТ

11.03.2016 17:00

Абромавичус повернувся до Києва, щоб завершити справи, і чекає на прийняття відставки - МЕРТ

Після тривалої відсутності до Києва повернувся міністр економіки Айварас Абромавичус, щоб завершити справи. Як зазначив прес-секретар МЕРТ Олег Шиманський, Айварас Абромавичус з'явився, щоб завершити свої справи і чекає формального прийняття його відставки у ВР.

У четвер, 10 березня, після тривалої відсутності до Києва повернувся міністр економіки Айварас Абромавичус, щоб завершити справи.

Про це повідомляє "Громадське радіо".

Як зазначив прес-секретар МЕРТ Олег Шиманський, Айварас Абромавичус з'явився, щоб завершити свої справи і чекає формального прийняття його відставки у ВР.

Шиманський уточнив, що позиція міністра не змінилася.

Нагадаємо, 3 лютого Абромавичус заявив про своє рішення піти у відставку з уряду Арсенія Яценюка. Однією з головних причин він назвав корупційний тиск з боку Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства, забезпечивши призначення туди керівниками своїх ставлеників.

"Сили зла хочуть відмотати все назад... Давайте позбавлятися "смотрящих", які доять українську економіку", - прокоментував тоді міністр економіки.

Окрім того, Абромавичус звинуватив тодішнього першого заступника фракції Порошенка у тому, що після того, як він не пристав на пропозиції Кононенка й відмовився від сумнівних рішень на користь нардепа, Управління державної охорони (УДО) припинило забезпечувати його особисту безпеку та безпеку членів його родини. УДО підтверджує, що припинила охороняти міністра 25-31 січня, тобто тоді, коли він ще не йшов із посади.

Кононенко ці звинувачення заперечує.

Того ж дня НАБУ зареєструвало кримінальне провадження за заявою Абромавичуса про нібито участь Кононенка у корупційних схемах.

Кононенко теж написав заяву до НАБУ. Він звернувся до Бюро з проханням забезпечити йому очну ставку Абромавичусом.

8 лютого Абромавичус не виключив, що у цій справі невдовзі з'являться нові фігуранти.

"Будемо збирати далі фактаж. Гадаю, викликатимуть на допит інших якихось людей", - повідомив він.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus