Аброськін вважає, що в Маріуполі "значно безпечніше, ніж в будь-якому місті сусідніх областей"

31.10.2016 08:00

Аброськін вважає, що в Маріуполі "значно безпечніше, ніж в будь-якому місті сусідніх областей"

За рівнем загальнокримінальної злочинності в Маріуполі набагато безпечніше, ніж в будь-якому місті сусідніх областей. Про це заявив глава облуправління міліції Донецької області В'ячеслав Аброськін. "Система блокпостів знижує ризик виникнення небезпечної ситуації, а посилене патрулювання вулиць підвищує безпеку в населених пунктах", - зазначив Аброськін.

За рівнем загальнокримінальної злочинності в Маріуполі набагато безпечніше, ніж в будь-якому місті сусідніх областей.

Про це заявив глава облуправління міліції Донецької області В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці в Фейсбуці.

Він зазначив, що безпека жителів Маріуполя, як і у всіх містах підконтрольній Україні території Донецької області, в посиленому режимі охороняють поліцейські з бійцями Нацгвардії і військовими ЗСУ.

"Система блокпостів знижує ризик виникнення небезпечної ситуації, а посилене патрулювання вулиць підвищує безпеку в населених пунктах", - зазначив Аброськін.

"Коли дипломати відвідують нашу область це, перш за все, дає їм можливість безпосередньо отримати інформацію про реальний стан справ - російської агресії, обстріли і проблеми мешканців. Думаю, що вже найближчим часом іноземні делегації стануть частими гостями в Донецькій області. Це потрібно, перш все для міжнародного розголосу про злочинну діяльність НЗФ "ДНР" та російського агресора", - додав він і запевнив, що поліція зробить все для безпечного перебування іноземних делегацій на території Донецького регіону.

Раніше Аброськін назвав одну з головних проблем в роботі поліції в регіоні - матеріально-технічне забезпечення.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus