Адміністрація Путіна вимагає від російських посадовців терміново забрати дітей з-за кордону - ЗМІ

12.10.2016 00:00

Адміністрація Путіна вимагає від російських посадовців терміново забрати дітей з-за кордону - ЗМІ

Про цю рекомендацію російським посадовцям журналістам розповіли відразу п'ять співрозмовників, яких неформальне прохання зі Старої площі зачіпає безпосередньо. Повідомляється, що ця рекомендація торкнеться усіх: від співробітників самої Адміністрації, а також керівництва суб'єктів федерації до депутатів усіх рівнів.

Адміністрація президента РФ випустила рекомендацію для російських посадовців повернути до країни своїх дітей, котрі навчаються за кордоном. Як повідомляє NEWSru.com з посиланням Znak, держслужбовці мають виконати рекомендацію, не чекаючи закінчення навчання дітей. Для цього їм необхідно перевести своїх близьких до російських вишів.

Про цю рекомендацію російським посадовцям журналістам розповіли відразу п'ять співрозмовників мережевого видання Znak, яких неформальне прохання зі Старої площі зачіпає безпосередньо. Повідомляється, що ця рекомендація торкнеться усіх: від співробітників самої Адміністрації, а також керівництва суб'єктів федерації до депутатів усіх рівнів.

За інформацією видання, ця ініціатива охоплює й на родини співробітників держкорпорацій. Водночас тим, хто затягуватиме з виконанням цього негласного прохання, нагадують про вже відомі випадках, коли перебування найближчих родичів серед молодшого або старшого покоління за кордоном ставало фактором, який ускладнює подальшу кар'єру в державному секторі, розповів один зі співрозмовників. За його словами, за останні місяці йому стало відомо про декілька таких випадків.

"У такій ситуації пропонується час на вирішення питання, проте в разі відмови зробити це - прийому на роботу, на який розраховував здобувач місця на держслужбі, не відбувається", - пояснив співрозмовник Znak'а.

У Кремлі вже прокоментували дану інформацію. Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, у якого донькака мешкає у Франції, заявив, що він "такого не бачив й не чув".

Зауважимо, що депутат від "Єдиної Росії" минулого скликання Євген Федоров в 2014 році пропонував заборонити держслужбовцям, які мають близьких родичів, котрі постійно проживають за кордоном, працювати в структурах російської влади. Однак у Держдумі, де у багатьох депутатів діти або навчаються, або мешкають за кордоном, зустріли цю ідею холодно.

На думку Федорова, рідня за кордоном є "фактором вразливості та можливості впливу на посадовця у Росії з боку інших держав". Як аргумент "єдинорос" приводив випадок з арештом американськими спецслужбами сина депутата Держдуми Валерія Селезньова на Мальдівах.

На тлі не перетвореної в життя даної законодавчої ініціативи ЗМІ нагадували, що діти багатьох російських посадовців постійно перебувають за кордоном. Повідомлялося, що депутат Сергій Железняк, відомий своїми патріотичними висловлюваннями, відправив вчитися за кордон трьох з чотирьох доньоок - до Великої Британії та Швейцарії. У депутата Олени Мізуліной, яка шляхом жорстких заборон бореться за збереження традиційних сімейних цінностей, в Бельгії живе та працює син. При цьому, за даними ЗМІ, він як юрист обслуговує компанії, пов'язані із ЛГБТ-спільнотою.

Окрім того, неодноразово журналісти писали й про інші приклади: зокрема, про те, що в очільника МЗС РФ Сергія Лаврова донька живе та навчається у США й не планує повертатися до Росії. Їй з великими ускладненнями дається навіть російська розмовна мова. Крім цього, з'являлася інформація і про дітей віце-прем'єра Дмитра Козака, які, імовірно, здобувають освіту у Великій Британії.

У жовтні минулого року донька прес-секретаря президента РФ Єлизавета Пєскова дала резонансне інтерв'ю Ксенії Собчак, в якому вона визнала, що, живучи в Парижі, не сумує за батьківщиною й поділяє "ліберальний дух Франції". "Насправді мені зовсім не складно. Я кайфую від цього, мені це шалено подобається", - наголосила Пєскова.

У грудні 2015 року президент РФ Володимир Путін під час 11-ї щорічної великій прес-конференції спростував інформацію ЗМІ про те, що його доньки вчаться не в Росії. "Я читав, що мої дочки живуть за кордоном, але тепер пишуть правду - вони живуть в Росії і вчилися тільки в російських вузах. Я ними пишаюся, вони продовжують вчитися, і мої дочки вільно говорять на трьох європейських мовах. Не просто вільно, вони користуються ними в роботі... Вони роблять перші кроки в своїх кар'єрах, але мають успіхи. Я ніколи не обговорюю питання про свою сім'ю, не буду робити цього і зараз", - пояснив голова РФ.

При цьому неодноразово повідомлялося, що його старша донька Марія Путіна одружена з голландським бізнесменом й на постійній основі мешкає в Королівстві Нідерланди.

Пов'язаний із Заходом й провідний путінський пропагандист Дмитро Кисельов, який одружений на громадянці Великої Британії та володіє нерухомістю в ЄС. Однак, після запровадження санкцій у відповідь на збройне вторгнення до України він і багато інших не мають можливості з'являтися у ЄС.

Нагадаємо, раніше Москва заявила про свою готовність до прямого збройного зіткнення зі США на території Сирії. 6 жовтня Кремль пообіцяв збивати там американські ракети, а 4 жовтня стало відомо про розміщення на підконтрольній Башару аль-Асаду території передової протиракетної системи С-300ВМ "Антей-2500" (за НАТОвською класифікацією SA-23 "Гладіатор" ).

Своєю чергою Пентагон також попередив про ймовірність "гарячої війни" з Росією.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus