Адвокат Савченко судитиметься з пранкерами

12.03.2016 13:00

Адвокат Савченко судитиметься з пранкерами

Марк Фейгін, адвокат української льотчиці Надії Савченко, збирається розпочати кримінальне переслідування двох пранкерів, які написали фальшивий лист від імені президента України. "Я розпочинаю кримінальне переслідування "лексуса" і "вована". От і подивимося, хто вами опікується", - написав Фейгін.

Марк Фейгін, адвокат української льотчиці Надії Савченко, збирається розпочати кримінальне переслідування двох пранкерів, які написали фальшивий лист від імені президента України. Про це він повідомив на своїй Twitter-сторінці.

"Я розпочинаю кримінальне переслідування "лексуса" і "вована". От і подивимося, хто вами опікується. Кримінальне переслідування я збираюся почати щодо "лексус енд вован" в різних юрисдикціях", - написав Фейгін.

Як відомо, 10 березня Фейгін опублікував на своїй сторінці в Твіттері лист від Порошенка Савченко, в якому президент закликав льотчицю припинити голодування і пообіцяв їй посаду в уряді. Внаслідок цього, за словами Фейгіна, Савченко припинила голодування.

Пізніше виявилося, що лист був підробленим. Фейгін заявив, що перед отриманням листа йому дзвонили з генконсульства України та попередили про надходження звернення від Порошенка незабаром.

Адвокат вважає, що ця ситуація є наслідком зусиль ФСБ.

Пізніше відомий пранкер Володимир Кузнєцов (Вован) заявив, що підроблений лист начебто від президента Петра Порошенка Надії Савченко і супутній дзвінок її адвокату Марку Фейгіну був розіграшем.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus