Адвокат Савченко в "суді" розповів про алібі льотчиці і фальсифікації слідства

03.03.2016 13:00

Адвокат Савченко в "суді" розповів про алібі льотчиці і фальсифікації слідства

У Донецькому міському суді Ростовської області у дебатах на процесі народного депутата України Надії Савченко виступає адвокат Ілля Новіков, що наводить алібі Савченко, а також фальсифікації слідства. Новіков зупинився на двох найважливіших доказах алібі Савченко.

У Донецькому міському суді Ростовської області у дебатах на процесі народного депутата України Надії Савченко виступає адвокат Ілля Новіков, що наводить алібі Савченко, а також фальсифікації слідства.

Відеотрансляцію засідання веде у YouTube Радіо Свобода, текстову трансляцію веде портал Медіазона.

Новіков зупинився на двох найважливіших доказах алібі Савченко. Попереджаючи заперечення прокурорів, він наголосив, що вони містяться в тих матеріалах, які були залучені до справи самим слідством.

Адвокат нагадав суду, що за версією слідства обстріл, у ході якого загинули журналісти, стався між 11 і 12 годинами за місцевим часом, "а за вужчими свідченнями, інтервал звужується між 11.40 і 12.00". Водночас, Савченко захопили у полон близько 10.30 ранку. І цьому є два неспростовні докази: деталізація дзвінків Савченко і дані астрономічної експертизи. Новіков розпочав детальне з технічними деталями пояснення доказів і спростування недостовірних версій слідства.

Після участі у дебатах команди захисту виступить сама Надія Савченко з останнім словом.

Нагадаємо, російське обвинувачення фабрикує версію, за якою Савченко самостійно перейшла кордон РФ, хоча відомо, що її захопили в полон бойовики і переправили насильно.

2 березня російський прокурор попросив суд призначити для Савченко покарання у вигляді 23 років позбавлення волі в колонії загального режиму за звинуваченням у причетності до вбивства російських журналістів на Донбасі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus