Адвокат Савченко закликає вийти 9 березня на всесвітню акцію #FreeSavchenko

05.03.2016 12:00

Адвокат Савченко закликає вийти 9 березня на всесвітню акцію #FreeSavchenko

Адвокат народного депутата України льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін закликав українські організації і співчуваючих по всьому світу провести третій GLOBAL DAY #FreeSavchenko в день засідання суду 9 березня. "Саме зараз настає кульмінаційний момент в боротьбі за Надію Савченко. Ми в цейтноті через голодування Наді", - сказав Фейгін.

Адвокат народного депутата України льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін закликав українські організації і співчуваючих по всьому світу провести третій GLOBAL DAY #FreeSavchenko в день засідання суду 9 березня.

Про це він сказав в програмі Шустер Live.

"Саме зараз настає кульмінаційний момент в боротьбі за Надію Савченко. Ми в цейтноті через голодування Наді. Я закликаю українські громади по всьому світу вийти 9 березня 2016 року у третій GLOBAL DAY #FreeSavchenko в день суду. В день народження Тараса Шевченка! І пам'ятайте, Савченко може не пережити сухого голодування", - сказав Фейгін.

Нагадаємо, Савченко в Росії звинувачують у вбивстві двох російських журналістів, а також у незаконному перетині російського кордону. Савченко і її захист відкидають звинувачення і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон бойовики, які потім примусово переправили її до Росії.

У середині грудня 2015 року російський суд продовжив арешт Савченко до 16 квітня. Після цього вона в знак протесту оголосила голодування - третю з моменту її арешту влітку 2014 року.

2 березня держзвинувачення зажадало, щоб суд засудив Савченко до 23 років позбавлення волі в колонії загального режиму.

3 березня суд відмовив Савченко в останньому слові. Після дебатів суддя закрив засідання, додавши, що процес продовжиться 9 березня. У відповідь Савченко заявила, що відмова їй в останньому слові сприймає як порушення її прав, і з 4 березня починає сухе голодування.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus