Адвокат вимагає повернути Пашинського з Альп - на допит

05.01.2017 14:00

Адвокат вимагає повернути Пашинського з Альп - на допит

Захист В'ячеслава Хімікуса вимагає від прокуратури допитати депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського, який стріляв у людину. Про це адвокат Марина Паринова написала у Facebook. За її словами, Хімікус, лежачи в ліжку з пораненням, "відпрацював" по слідчих діях 12 годин, тоді як нардеп, за відомостями ЗМІ, "насолоджується відпочинком в Альпах, можливо навіть катався на лижах".

Захист В'ячеслава Хімікуса вимагає від прокуратури допитати депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського, який стріляв у людину. Про це адвокат Марина Паринова написала у Facebook увечері 4 січня.

За її словами, Хімікус, лежачи в ліжку з пораненням, "відпрацював" по слідчих діях 12 годин, тоді як нардеп, за відомостями ЗМІ, "насолоджується відпочинком в Альпах, можливо навіть катався на лижах".

"Вважаємо, що депутат має бути невідкладно допитаний, чого й вимагаємо офіційно завтра (5 січня) від прокуратури", – написала Паринова.

"Активних співвітчизників, які проводять різдвяні канікули в Альпах, просимо за можливості передати цю інформацію Пашинському, а також надсилати нам фото відпочинку зазначеної особи", – додала адвокат.

Як повідомлялося, наразі прокуратура розслідує інцидент за участю Пашинського.

31 грудня в лісі біля одного із сіл Васильківського району Київської області Пашинський вистрелив у ногу місцевому жителю В'ячеславу Хімікусу.

В ході конфлікту депутат вистрілив йому в стегно з пістолета, сам же отримав удар пляшкою по голові.

Депутат заявляє, що нападником був саме Хімікус, а той, у свою чергу, стверджує протилежне.

Кримінальне провадження за фактом застосування Пашинським вогнепальної зброї розслідує прокуратура Київської області.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus