Агентство США USAID надасть 50 млн доларів на підтримку децентралізації в Україні

25.10.2016 16:00

Агентство США USAID надасть 50 млн доларів на підтримку децентралізації в Україні

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запускає п`ятирічну програму DOBRE загальним бюджетом 50 млн доларів для підтримки процесу децентралізації в Україні. Про це йдеться у прес-релізі USAID, поширеному під час церемонії відкриття програми DOBRE сьогодні в Києві.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запускає п`ятирічну програму DOBRE загальним бюджетом 50 млн доларів для підтримки процесу децентралізації в Україні. Про це йдеться у прес-релізі USAID, поширеному під час церемонії відкриття програми DOBRE сьогодні в Києві, передає УНІАН.

"Програма, яка запускається сьогодні, допоможе 75 об`єднаним громадам у семи областях", - сказала посол США в Україні Марі Йованович під час оголошення 25 перших громад, яким USAID надаватиме підтримку.

Передбачено, що програма DOBRE підтримуватиме ефективне управління об`єднаних громад; допомагатиме конструктивній взаємодії громад, громадянського суспільства з органами державного управління.

Проект надаватиме підтримку 75 об`єднаним громадам з метою покращення управління ресурсами, підвищення якості державних послуг, пожвавлення місцевої економіки та залучення людей до розвитку громад.

Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман під час церемонії подякував США за підтримку реформи децентралізації в Україні.

Раніше повідомлялося, що Україна виконала всі зобов`язання для отримання 1 млрд дол. кредитних гарантій від уряду США і очікує, що ці кошти надійдуть до кінця місяця.

Надання Україні фінгарантій від уряду США в обсязі 1 млрд дол. є частиною дво- і багатосторонньої економічної підтримки України, що включає чотирирічну програму Міжнародного валютного фонду, і відображає підтримку економічних реформ українського уряду. Угода покликана підтримати програми економічних реформ в Україні, які підтримуються МВФ, Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та іншими членами міжнародної спільноти, а також забезпечити подальший доступ України до ринків капіталу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus