Активісти-чорнобильці проводять акцію на сходах центрального входу до ВР

01.11.2016 15:00

Активісти-чорнобильці проводять акцію на сходах центрального входу до ВР

Мітингувальники-чорнобильці пройшли через огородження і продовжують акцію на сходах центрального входу Верховної Ради України. Як передає УНІАН, на сходах та перед ними перебуває приблизно 50 мітингарів. Вони скандують: "Банду – геть!" та викликають голову Верховної Ради Андрія Парубія вийти до них.

Мітингувальники-чорнобильці пройшли через огородження і продовжують акцію на сходах центрального входу Верховної Ради України. Як передає УНІАН, на сходах та перед ними перебуває приблизно 50 мітингарів.

Вони скандують: "Банду – геть!" та викликають голову Верховної Ради Андрія Парубія вийти до них.

Між мітингувальниками та підходами до вікон та дверей центрального входу розмістилися кілька десятків правоохоронців. Жодних активних дій ні одна зі сторін не застосовує.

Незначна кількість мітингарів залишилася за огорожею, яка розділяє площу Конституції на дві половини.

У написах на транспарантах учасників акції наголошується, зокрема, що пожежники Чорнобиля вимагають належного законного пенсійного забезпечення. Також вони вимагають повернення статей 49, 50, 54 та 67 "Чорнобильського закону". Крім того, вони вимагають ухвалення законопроекту № 4442 про внесення змін до закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо пенсійного забезпечення".

Також на одному з транспарантів зазначається, що "евакуйовані вимагають виконання Чорнобильського закону в повному обсязі".

За словами деяких учасників акції, вони планують залишатися перед центральним входом ВР, доки Парубій не вийде до них.

Раніше повідомлялося, що працівники Чорнобильській зоні відчуження, будуть знову отримувати доплату, яка була скасована в минулому 2015 році.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus