Активісти дізналися, хто командував "Беркутом" під Києво-Святошинським судом

13.01.2014 09:33

Активісти дізналися, хто командував "Беркутом" під Києво-Святошинським судом

Активісти встановили особу, яка керувала діями спецпідрозділу "Беркут" під час сутичок з активістами Євромайдану в ніч на 11 січня біля Києво-Святошинським судом. Про це активісти повідомили на своїй сторінці у спільноті "Автомайдан". На фото - Зева Микола Васильович, заступник начальника управління, начальник міліції громадської безпеки.

Активісти встановили особу, яка керувала діями спецпідрозділу "Беркут" під час сутичок з активістами Євромайдану в ніч на 11 січня біля Києво-Святошинським судом. Про це активісти повідомили на своїй сторінці у спільноті "Автомайдан" у Facebook.

На фото - Зева Микола Васильович, заступник начальника управління, начальник міліції громадської безпеки, підполковник міліції.

Його дані розміщено на стенді з інформацією про співробітників Святошинського РВВС у Києві.

Нагадаємо, увечері 10 січня і в ніч на 11-е після процесу у справі "васильківських терористів" у Києво-Святошинському суді в бійках з "Беркутом" постраждали декілька людей, в тому числі екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко. Прокуратурою Києва розпочато кримінальне провадження за статтею "перевищення службових повноважень".

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus