Акунін відвідав Київ і обурився: як можна воювати з Україною?

25.10.2016 12:00

Акунін відвідав Київ і обурився: як можна воювати з Україною?

Георгій Чхартішвілі, більш відомий під псевдонімом Борис Акунін, - російський письменник, вчений-японісти, літературознавець і перекладач, також займався громадською діяльністю. Акунін в своїх книгах припускає цікаві відсилання до історичних подій, рекурсій і мовних зворотів. З 2014 року письменник працює і проживає у Франції. Гостро критикує Кремль за вторгнення в Україну.

Відомий російський письменник Борис Акунін заявив, що не розуміє, як можна воювати з Україною. Таку думку він висловив у себе на Facebook, описавши враження від першої подорожі до Києва.

"Я вперше в Києві. У письменницьких справах, на пару днів. Їжджу по місту, ходжу, дивлюся. Головне відчуття - ступор. Не можу зрозуміти: як можна воювати з Україною? Маячня", - написав він 24 жовтня.

Георгій Чхартішвілі, більш відомий під псевдонімом Борис Акунін, - російський письменник, вчений-японісти, літературознавець і перекладач, також займався громадською діяльністю. Акунін в своїх книгах припускає цікаві відсилання до історичних подій, рекурсій і мовних зворотів.

Письменник також публікувався під літературними псевдонімами Ганна Борисова і Анатолій Бруснікін.

З 2014 року письменник працює і проживає у Франції. Гостро критикує Кремль за вторгнення в Україну.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus