"Аль-Каїда" готує теракти в США перед президентськими виборами – США

04.11.2016 20:00

"Аль-Каїда" готує теракти в США перед президентськими виборами – США

За день до проведення виборів президента США попереджають про можливі теракти з боку терористичного угруповання "Аль-Каїда". Зокрема, під особливою загрозою знаходяться Нью-Йорк, Техас і Віргінія. Повідомляється, що офіційного підтвердження інформації немає, проте представники ФБР заявили про готовність до запобігання терактів у країні.

За день до проведення виборів президента США попереджають про можливі теракти з боку терористичного угруповання "Аль-Каїда".

Про це повідомляє CBS із посиланням на джерела, передає "РБК-Україна".

Зокрема, під особливою загрозою знаходяться Нью-Йорк, Техас і Віргінія.

Повідомляється, що офіційного підтвердження інформації немає, проте представники ФБР заявили про готовність до запобігання терактів у країні.

"Служби національної безпеки та боротьби з тероризмом зберігають пильність і готові захищати територію від атак США. ФБР працює з нашими федеральними, державними та іноземними колегами, обмінюється розвідданими і оцінює їх на повсякденній основі і буде продовжувати тісно співпрацювати з партнерами у правоохоронних органах і спецслужбах, щоб виявити і зірвати будь-яку потенційну загрозу суспільній безпеці", - повідомив представник ФБР телеканалу.

Нагадаємо, вибори президента США відбудуться 8 листопада.

Як повідомлялося раніше, у липні Хамза бін Ладен - син убитого лідера "Аль-Каїди" Усами бін Ладена пригрозив помститися США за вбивство свого батька.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus