Американські хакери проникли в "системи управління Кремля" - ЗМІ

05.11.2016 13:00

Американські хакери проникли в "системи управління Кремля" - ЗМІ

Американські "військові хакери" проникли в російську інфраструктуру, включаючи "системи управління Кремля", стверджує NBC News з посиланням на заяву анонімного представника американської розвідки і секретні документи, що опинилися в розпорядженні телеканалу. Джерела телеканалу вказують, що рішення про атаку не прийнято, але це проникнення створює для неї умови.

Американські "військові хакери" проникли в російську інфраструктуру, включаючи "системи управління Кремля", стверджує NBC News з посиланням на заяву анонімного високопоставленого представника американської розвідки і секретні документи, що опинилися в розпорядженні телеканалу.

"Військові хакери США проникали в електромережі і телекомунікації Росії, а також в систему управління Кремля, зробивши їх уразливими для атаки за допомогою секретної американської кіберзброї, якщо США вважатимуть це за необхідне", - йдеться в повідомленні.

Джерела телеканалу вказують, що рішення про атаку не прийнято, але це проникнення створює для неї умови. США застосують кіберзброю "в тому малоймовірному випадку, якщо на США буде здійснено значний напад".

Зараз джерела NBC "продовжують висловлювати занепокоєння тим, що Росія використовує свої кіберможливості, щоб спробувати порушити проведення президентських виборів наступного тижня". При цьому в розвідці не очікують, що пов'язані з РФ хакери атакують критично важливу інфраструктуру.

Канал наводить думку екс-командувача силами НАТО адмірала Джеймса Ставрідіса. "Ми значно перевершуємо за наступальними можливостями (в кіберсфері) будь-яку іншу сторону, але вони швидко нас наганяють... Ми дійшли до точки, коли нам буде потрібно дати відповідь Росії в разі значної події в кіберсфері напередодні виборів", - заявив адмірал.

У Кремлі прокоментували повідомлення про готовність "військових хакерів" США до злому російських систем: прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що безпека забезпечується на належному рівні, передає NEWSru.com.

"Заходи для забезпечення кібербезпеки та інформаційної безпеки приймаються на рівні, відповідному поточному моменту, а також погроз, озвучених на нашу адресу на офіційному рівні представниками інших держав", - заявив прес-секретар.

Раніше міністерство внутрішньої безпеки США і директор національної розвідки звинуватили Росію в цілеспрямованих спробах вплинути на результат виборів в США за допомогою кібератак. Спецслужби США неодноразово натякали, що Росія підтримує кандидатуру республіканця Дональда Трампа.

У Кремлі багаторазово відкидали те, що хакери, які заважають США, пов'язані з керівництвом Росії. Президент РФ Володимир Путін також підкреслював, що Москва буде працювати з будь-яким президентом США, якого вибере американський народ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus