АМКУ оштрафував "Сумське НВО" за недогрів води

03.11.2016 23:00

АМКУ оштрафував "Сумське НВО" за недогрів води

Адміністративна колегія Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України наклала на ПАТ "Сумське НВО" штраф у розмірі 68 тисяч грн за зловживання монопольним становищем на ринку послуг із централізованого постачання гарячої води у місті Суми.

Адміністративна колегія Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України наклала на ПАТ "Сумське НВО" штраф у розмірі 68 тисяч грн за зловживання монопольним становищем на ринку послуг із централізованого постачання гарячої води у місті Суми, інформує УНІАН з посиланням на територіальне відділення АМКУ.

Повідомляється, що підрозділ ПАТ "Сумське НВО" компанія "Дирекція Котельні Північного промвузла" стягувала зі споживачів повну плату при недогріві води.

Як встановило тервідділення, впродовж 53 днів листопада і грудня 2014 року на 17 ЦТП, до яких приєднані 144 багатоквартирних будинки міста Суми, компанія підігрівала воду лише до +38 - +49 градусів Цельсія при тому, що температура гарячої води у точці розбору (крані) споживача має бути не нижчою ніж +50 градусів Цельсія.

Незважаючи на те, що "Сумське НВО" володіло цією інформацією, підприємство стягувало зі споживачів плату в повному обсягу.

Воно також приховувало від споживачів інформацію про справжні причини неякісного надання послуг, перекладаючи відповідальність на співвласників багатоквартирних будинків та обслуговуючі організації.

Територіальне відділення зобов'язало підприємство здійснити споживачам перерахунок, а також направило матеріали про порушення температурного режиму в Держенергонагляд у Сумській області.

Зауважимо, що послуги з опалення та гарячого водопостачання в Сумах надають дві компанії: ТОВ "Дирекція Котельні північного промвузла" і ТОВ "Сумитеплоенерго".

Провідним акціонером "Сумського НВО" є близький до президента Петра Порошенка російський мільярдер українcького походження Костянтин Григоришин, котрий 30 травня цього року отримав громадянство України. При цьому 26 травня його було заочно заарештовано у Москві.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus