АМКУ просить суд стягнути з "Газпрому" 86 млрд гривень штрафу

05.10.2016 17:00

АМКУ просить суд стягнути з "Газпрому" 86 млрд гривень штрафу

Антимонопольний комітет України подав до Господарського суду міста Києва позов про примусове стягнення з російського ПАТ "Газпром" 86 млрд грн штрафу та нарахованої пені. Про це повідомляє прес-служба АМКУ. Як відомо, у січні 2016 року Комітет оштрафував ПАТ "Газпром" на 85,96 млрд грн за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу через українську газотранспортну систему.

Антимонопольний комітет України подав до Господарського суду міста Києва позов про примусове стягнення з російського ПАТ "Газпром" 86 млрд грн штрафу та нарахованої пені. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

"Сьогодні, 5 жовтня 2016 року Антимонопольний комітет України подав до Господарського суду міста Києва позовну заяву про примусове стягнення з ПАТ "Газпром" штрафу, пені та зобов’язання виконати рішення Комітету стосовно припинення порушення", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, у січні 2016 року Комітет оштрафував ПАТ "Газпром" на 85,96 млрд грн за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу через українську газотранспортну систему.

Термін виконання рішення Комітету - до 4 травня 2016 року.

ПАТ "Газпром" оскаржило рішення Комітету, проте Господарський суд міста Києва повернув позовну заяву без розгляду. Суди всіх інстанцій, в тому числі Верховний суд України, відмовили ПАТ "Газпром" у задоволенні скарги.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus