Анджей Дуда потрапив у ДТП

05.03.2016 11:00

Анджей Дуда потрапив у ДТП

Автомобіль, в якому перебував президент Польщі Анджей Дуда, у п’ятницю 4 березня потрапив у дорожньо-транспортну пригоду на півдні країни. У президентському лімузині вистрілило заднє колесо, в результаті чого автомобіль став практично некерованим і з’їхав до рову. У результаті аварії голова польської держави не постраждав.

Автомобіль, в якому перебував президент Польщі Анджей Дуда, у п’ятницю 4 березня потрапив у дорожньо-транспортну пригоду на півдні країни.

У президентському лімузині вистрілило заднє колесо, в результаті чого автомобіль став практично некерованим і з’їхав до рову, повідомляє "Укрінформ".

У результаті аварії голова польської держави не постраждав.

"Автомобіль у певний момент став некерованим, але водій Слухби охорони уряду (BOR) виявив себе з професійного боку. Офіцер взяв рух під контроль, і ми не зіткнулися ані з огорожою, ані з іншими автомобілями", - зазначив президент РП.

Дуда наголосив, що автомобіль й особливо зіпсована шина мають пройти спеціальну перевірку.

"Повинна відбутися перевірка, шину має бути перевірено, оскільки це спеціальний автомобіль. Теоретично, така ситуація не повинна була трапитися", - наголосив Дуда.

У даний момент BOR cпільно з поліцією встановлюють причини ДТП.

Як зазначають польські ЗМІ, надзвичайна ситуація трапилася поблизу міста Ополе на південному заході Польщі.

Після інциденту Дуда пересів до іншого автомобіля, і його кортеж вирушив далі.

Нагадаємо, восени 2013 року поліцейський автомобіль, який супроводжував колишнього президента Польщі Олександра Кваснєвського на аеродром в Кракові, по дорозі збив велосипедиста.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus