Антикорупційна прокуратура передала до суду першу справу, на черзі - ще десять

01.03.2016 19:00

Антикорупційна прокуратура передала до суду першу справу, на черзі - ще десять

Спеціалізована Антикорупційна прокуратура направила першу свою справу до суду, ще 10 будуть передані найближчим часом. Про це під час форуму повідомив перший заступник антикорупційного прокурора Максим Грищук. Він зауважив, що загалом Антикорупційна прокуратура працює майже над 90 кримінальними провадженнями.

Спеціалізована Антикорупційна прокуратура направила першу свою справу до суду, ще 10 будуть передані найближчим часом.

Про це під час форуму повідомив перший заступник антикорупційного прокурора Максим Грищук, повідомляє Укрінформ.

"Ми скерували одну справу в суд і зараз на виході ще близько 10", - зазначив він.

Грищук зауважив, що загалом Антикорупційна прокуратура працює майже над 90 кримінальними провадженнями, відкритими "стосовно суддів, працівників правоохоронних органів, керівників вищих органів влади, керівників державних підприємств".

Нагадаємо, 16 грудня 2015 року новостворене Національне корупційне бюро України (НАБУ) викрило першого хабарника. Ним виявився суддя одного з міських судів Луганської області, який через посередника вимагав неправомірну вигоду (хабар) у розмірі 4 тисяч доларів за звільнення особи від відбування невідбутої частини покарання та зняття арешту з автомобіля.

Як вже повідомлялося, незважаючи на те, що детективів НАБУ було набрано ще у вересні, повноцінна робота відомства розпочалася лише після обрання на конкурсній основі та затвердження генеральним прокурором України Віктором Шокіним голови Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП), яке відбулося 30 листопада. Очолив САП 30-річний львів'янин Назар Холодницький.

Функція САП - контроль за дотриманням законності в діяльності НАБ України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus