Ар'єв: в ПАРЄ поки не розглядають вигнання Росії

22.10.2016 21:00

Ар'єв: в ПАРЄ поки не розглядають вигнання Росії

Члени ПАРЄ поки не розглядають вигнання Росії, схиляються до збереження нинішнього статусу-кво. Про це заявив член української делегації в ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар'єв. За його словами, таке компромісне рішення Росію не влаштовує: "вони ніколи на компроміси не йдуть. І в Європі такий підхід просто не сприймається".

Члени ПАРЄ поки не розглядають вигнання Росії, схиляються до збереження нинішнього статусу-кво.

Про це заявив член української делегації в ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар'єв в інтерв'ю Радіо Свобода.

"В принципі мої колеги поки що розглядають не викидання Росії з ПАРЄ, а збереження нинішнього статус-кво. А обмежити їх в праві голосувати, в праві брати участь в спостереженні за виборами і участь в керуючих органах асамблеї. Це все дуже логічно", - зазначив він.

За його словами, таке компромісне рішення Росію не влаштовує: "вони ніколи на компроміси не йдуть. Розумієте, Росія діє за принципом "все або нічого". І в Європі такий підхід просто не сприймається. Тому що там давно вже вважають, що світ далеко не чорно-білий".

Разом з тим Ар'єв підкреслив, що для української делегації абсолютно чітка позиція: ми не маємо права знижувати рівень санкцій щодо Російської Федерації.

Нагадаємо, 12 жовтня Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила дві резолюції на підтримку України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus